Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig kell még játszanom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell még játszanom, a kemény, érzéketlen fiút, mikor találok már olyan lányt, akinek, ha kimutatom az érzéseimet, nem fog megunni és elhagyni vagy megcsalni mással?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy bunkó, rossz fiúként sokkal sikeresebb lehetek a lányoknál, de már nagyon unom, mert ez nem én vagyok. Valójában épp az ellentétje, a tipikus jó fiú vagyok, nagy szívvel. Mégis, amikor úgy ismert meg egy lány, hogy jó fiú vagyok, egy sem tartott többre egy aranyos, kedves srácnál és senki sem akart velem járni. De mióta rossz meg elérhetetlen pimasz, szemtelen, érzéketlen vagyok, azóta egészen hihetetlen mód sikeres lettem még szép lányoknál is!

2012. aug. 15. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A bunkó fiúkkal nem szokásom szóba állni. Szerintem mind emberek vagyunk, és tök mindegy hogy melyik nemhez tartozol legyél kedves! Attól még hogy valaki kedves, figyelmes és vannak érzelmei lehet férfias!
2012. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Bla-bla-bla, lányok! Itt ezt írjátok a való élet engem igazol. Olyan álszentek vagytok, magatok sem halljátok mit beszéltek.
2012. aug. 15. 23:07
 13/15 anonim ***** válasza:
De te sem :D
2012. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom. De itt is játszod a bunkó, flegma köcsögöt ahhoz képest, hogy azt írtad "jó fiú vagy nagy szívvel". Legalább itt ne ha ezeket leírtad.
2012. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a 14esnek igaza van egyrészt,másrészt "itt ezt írjátok a való élet engem igazol" -arra nem gondoltál még hogy talán nem a megfelelő lányokkal állsz szóba?

az hogy sikeres lettél a "szép lányoknál" is ezzel a stílussal annyit jelent,hogy idétlen,felületes kis ribikkel ismerkedsz.ha ez kell,semmi gond,viszont azt ne várd hogy ilyen felvett stílussal akár egy normális lány is rádnéz.

2012. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!