Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segítsek anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek anyukámnak párt találni?

Figyelt kérdés

44 éves, és egyedül nevel engem. Nem egy szociális típus, nem szeret eljárni. Mondtam neki, hogy regisztráljon egy párkeresőre, de azokban meg nem bízik, mert ki tudja, mi igaz abból amit leírnak ott... És én meg lassan önállósodok majd, és félek hogy teljesen elzárkózik majd, ha egyedül marad. A nagymamám is itt lakik velünk, ő is sokszor segítségre szorul. Én próbálok segíteni, de az az igazság, hogy eléggé megijeszt, amikor néha annyira életunt, hogy látom rajta, hogy az ágyból is nehezére esik felkelni.

Hogyan tudnék segíteni neki?



2012. aug. 17. 18:13
1 2
 11/15 Lovascsajó válasza:
Nekem is ugyanígy van az anyukám... :/
2012. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 poiu ***** válasza:
Ez nem a te gondod. Költözz el, amint csak tudsz.
2012. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#10: Nem mondod, hogy ha lesz pasija, akkor szexelni is fog vele?! Húúú, erre még nem is gondoltam -.-"
2012. aug. 17. 22:20
 14/15 A kérdező kommentje:
#12: Miért nem az én gondom? Én igenis törődök az anyukám boldogságával, és ha megtehetem, akkor segítek neki párt találni.
2012. aug. 17. 22:22
 15/15 poiu ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha elég idős vagy koleszhoz, bármihez, a legjobb amit tehetsz, hogy kivonulsz a mindennapjaiból. Lehet, hogy éppen miattad nem keres párt, ezzel "áldozza föl" magát érted. Lehet, hogy éppen miattad nem érzi magát annyira egyedül.

Mit szólnál a fordítottjához: ha anyád keresne neked párt? A lényeg az, hogy törődj a saját boldogságoddal, boldogulásoddal, ha anyukád normális, örülni fog a boldogságodnak. Egymásért aggódó két nő egy lakásban: nem a legjobb felállás.

2012. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!