Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a szép lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a szép lányokat kevesebben hívják randira? (főleg lányok válaszát várom és kort is írjatok)

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 21:02
1 2 3 4
 21/31 gnrgirl válasza:
100%
Valami igazság van benne. Nekem nagyon sokan mondják, de nem igazán hiszem el. Arra gondolok, de aranyos tőle, kár, hogy hazudik..:) Na, az az igazság, hogy nem tartom magam szépnek, de vannak pillanataim, amikor igenis elismerően nézek magamra, hogy hm, ez is én vagyok! Namármost, ezt én is észrevettem, (nem a saját példámból), hogy tényleg, az szép, intelligens, okos, jókedvű lányoknak nem merik megmondani, hogy rajonganak értük. Mert félnek. Kicsit több bátorságot, fiúk, nálam már egy jó pont, ha oda mersz jönni hozzám! :)
2012. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 tumbi válasza:
100%
Igaz! :)) Én nem kifejezetten szépnek nevezném magam ,mivel nem az a kifejezetten szép vagyok, hanem inkább kicsit egzotikusnak , ha lehet ezt mondani mivel nagy zöldes-barna szemeim vannak a szám is vastag stb... Én egy intellektuális embernek tartom magam (habár ez elég nagyképűen hangzik)... de engem sok fiú elhívott már, de csak ilyen gizdábbak, meg hasonlók.Nem szoktam olyan emberrel találkozni, aki nem tetszik vagy legalábbis nem értelmes. De azt sem szeretem , ha egy fiú/férfi jól néz ki és totálisan tisztában van vele.. az nagyon nem jön be. Csak eddig még nem találkoztam sajna olyan fiúval, aki ha nem is top10es de jól néz ki , szerény és értelmes stbstbstb.. :)
2012. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
van egy kedves barátnőm, aki már 16 éves, nála szebb ismerősöm nincs. komolyan mint egy földre szállt angyal, szőke haj, kék szem, formás idomok, 170.es magasság, mégse hívta még senki randira soha életében, semmi kapcsolata nem volt még fiúkkal. engem viszont aki egy átlagos lány vagyok csőstül keresnek a pasik, jó sok randin vagyok túl, de egyik sem érte meg igazán. lehet barátnőm fog jobban járni, akit igaz hogy talán csak 1x fog megtalálni egy pasi, de akkor mellette is marad örökre. amúgy meg nem értem a pasikat.. Ámen. 17/L
2012. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Igaz...én soha nem mondtam magamra hogy szép vagyok, de körülöttem mindenki mondja hogy az vagyok. engem még egy jó srác se hívott meg. azok mindig csak flörtölnek meg ilyenek... a csúnyák találnak meg mindíg
2012. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Hozzám is mindig a csúnyák jönnek oda

sőt, főleg azok a csúnyák akiknek agyi defektjük van.

Szóval, egy ideje már nem hiszek azoknak akik szépnek mondanak. Úgy gondolom biztos kamuznak, így akarnak hízelegni mert ha szép lennék, biztos a helyes pasik is akarnának tőlem valamit, még ha nem életreszóló kapcsolatot is ...de értitek

Viszont volt hogy fogtam magam és én mentem oda olyanhoz aki tetszett és még soha nem utasították el a randit (kivéve egy akinek volt párja csak előtte nem tudtam róla).

De velük sem jött össze mert ők meg vagy unalmasak voltak vagy nagyon nem tudtunk közös témát találni.

Szóval, vagy az a gond hogy nem vagyok szép csak hazudnak nekem, vagy én is unalmas vagyok csak nem tudok róla, vagy minden nem csúnya és értelmes pasi foglalt/nyuszi.

Amúgy van egy szép barátnőm és őt még csúnya srác se hívta randira soha úgyhogy ebben lehet valami hogy a szépektől félnek.

2012. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igaz ez. Sokak szerint nagyon jó az alakom, az osztályomban mindenki odavan a stílusomért, jó páran mondják, hogy milyen szép vagyok és irigyek rám. Nem vagyok buta sem, 4.5 felett van az átlagom, szeretek olvasni stb. De eddig senki nem hívott el randizni. Nagyon sokszor volt, hogy tetszett egy fiú és utólag tudtam meg, hogy neki is tetszettem csak nem mert elhívni.. Egész eddigi életemben 2 fiú hívott el randira és a második a barátom már egy jó ideje.

Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy fiúk ne féljetek elhívni a lányokat. Nem harapunk és azért mert valaki jól néz ki nem egyenlő feltétlen azzal, hogy buta, gonosz és rögtön visszautasítana. Szóval hajrá srácok és szedjétek össze a jó csajokat.

(Természetesen ellenpélda is van bőven, akik beképzeltek stb., de ezeket nem kell észrevenni. Azért egy kis emberismerettel könnyen megkülönböztethetőek..)

2012. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Rám mindenki azt mondja,hogy szép vagyok..Normális,nem hülye p*csa,de az interneten kívül,a való világban,egy fiú se kezd el velem ismerkedni,randira hívni vagy akármi..

És ezért (is) van nagy önbizalomhiányom.

2012. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát a röhögés kerülget a kommentek olvasása közben.1 részt a fél brigád megállapítja h biztos nem szép v épp szép de hozzá mindig csak a ronda pasik mennek.Ezután a végére beköpik,h próbálkozzatok.Meg hajrá.Meg ne legyetek nyuszik odajönni.

Pontosan ezért nem mennek utánatok/hozzátok a pasik.Félnek attól h kinevetitek őket,netalán megalázzátok.Nem muszáj kerek kimondanotok, h "te ronda vagy" elég 1 lenéző pillantás és máris el van intézve h elvigye a kedvét az illetőnek a csajozástól.

Tehát, ha tetszik, ha nem, ahogy lányokból is,többségben vannak az átlagos, és a rondább férfiúk/lányok.És mivel amúgy is mindenkinek más az izlése, nem fognak helyes pasik sorban állni a kegyeitekért.A nagyon helyesek amúgy is megkapnak szinte bárkit.A többi meg már az előbb említett izlésre tartozik.

2012. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ez csak egy olyan szöveg, amivel a csajok nyugtatják magukat szerintem. "Nem hívnak a srácok randizni, mert túl jó nő vagyok..." :D

Igen, én is nő vagyok, hozzám sem jönnek oda állandóan random srácok, hogy menjek el velük randizni, de szerintem ha egy srác megismer, és szimpatikus vagy neki (nem csak a pofid, hanem a személyiséged is), akkor úgyis próbálkozni fog, még ha überszuper jó csaj vagy is.

2012. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

# 28/28

Jah, tokeletesen igazad van. Sirnak, hogy nem megy oda hozzajuk senki, de aki odamegy az sz@r. Amugy a szep lanyok nagyresze tenyleg bekepzelt, de ez mar sajnos nem csak a szep lanyokra vonatkozik...

2012. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!