Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ettől lehet, hogy kiábrándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehet, hogy kiábrándul belőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel elég jól alakulnak a dolgaink, nagyon odavagyunk egymásért, de még egyszer egy bulin véletlen elmondtam neki, hogy egyszer csókolóztam egy lánnyal (csak valahogy véletlen alakult így, poénból, nincs semmi ilyen hajlamom). Ez nagyon kiábrándító? Én úgy szégyellem ezt alapból, és csak véletlen kicsúszott a számon, mert feljött ez a téma. :(
2012. aug. 18. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kiábrándító.
2012. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyéne válogatja. Engem nem zavarna ha kiderülne a páromról
2012. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Horváth Ákos válasza:
ez nem zavaró szerintem
2012. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyaltalan nem kiabrandito sztem inkabb izgato :P
2012. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!