Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félek, hogy ha megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy ha megismer akkor kiábrándul belőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit netről ismertem meg és webcamba már láttuk egymást. Ő nagyon különleges (világos szőke haj, gyönyörű fehér bőr ) én viszont egy átlagos de akár csinosnak is nevezhető lány vagyok. Egyikünk sem szokott neten ismerkedni és ez az egész is csak barátságnak indult. Egyszer pedig azt mondta,hogy több is lehetne, csak élőben is meg szeretne ismerni.

Msn-en mindig magamat adtam,de valahogy mégis félek a találkozástól. Úgy érzem most tetszem neki,de valami miatt nem tudom elhinni,hogy ez a találkozás után is így marad. Tanácsokra lenne szükségem :)


2010. márc. 5. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
NE TALÁLKOZZ VELE!
2010. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
a puding próbája az evés:P ha msnen magadat adtad, akkor élőben sem lehet belőle probléma.. az hogy picit izgulsz, ideges vagy miatta tök természetes dolog
2010. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi mondhatunk sok okos tanácsot, de szerintem felesleges. Annyi, h magadat kell adni, de mondtad h azt csinálod. Szal okés:) Figyelj, ha meg TE nem tetszel neki, h úgy viselkedsz ami te vagy, akkor csak kiderült, h mégse. Legalább kiderül még mielőtt belé zúgnál. A külsőd miatt meg nem kell izélni, mert látott már. Gondolom nem másik képet mutattál:D Csak ne tegyél magadra 10 kiló festéket talinál.
2010. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ebben sok badarság van amit leírtál! :) de ez a fajta félelem elég természetes! nem tudom mióta ismered és azt sem hogy hány éves vagy tehát nem igazán tudom hogyan szóljak hozzád de keresek vlmi középutat!

az msn és a net kevés....édes kevés:) még ahhoz is hogy vlkik barátok legyenek! nagyon fontos egy kapcsolatban a személyes kontaktus! ha úgy érzed hogy tetszik neked a srác és talán érzel is iránta vlmit akkor ez az elős nagy lépés amit ideje megtenni hoyg találkozol vele! amiből semmi baj nem lesz ez szinte biztos főleg hogyha magadat adtad!

midegyikőtök azt fogja várni akit neten megismert és ha azt is kapja akkor biztosan nem csalódik:)

szurkolok

2010. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne találkozhatnál vele? Ha eddig msnen is magadat adtad, és webcamon is bejöttél neki, akkor mi a probléma? Ha élőben ugyanazt csinálod mint amit msnen, akkor tetszeni fogsz neki élőben is, hidd el... Sok sikert! :)
2010. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként mindketten 15 évesek vagyunk és két hónapja ismerem.

2010. márc. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!