Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a szép lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a szép lányok?

Figyelt kérdés

Felszínesek, nagyon válogatósak, nem elégednek meg egy átlagos fiúval sem sokszor, a szőkehercegre várnak, akinek sok pénze van, márkás ruhái és a kocsi sem árt, ha van. Miért nem a tiszta érzelmekre, a fiúk jellemére kíváncsiak igazán, miért csak a felszínt nézik és ezek alapján választanak párt maguknak?

De már egyre több csúnya lánynál is ezt látom sajnos. Bár még így is nagyobb eséllyel találok egy csúnya lányban rendeset, csak nem tudok vonzódni hozzá külsőre, de ez az én bajom.



2012. aug. 25. 16:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyáám! -.- Te vinnyogsz, hogy ŐK milyenek, közben TE 2 táborra osztottad a lányokat: Szépekre és Csúnyákra?


És ha már mind a 2 felszínes, mert helyes srácra vágynak, akkor Te mi vagy azzal, hogy szép lányokat keresel? Hmm?? Vagy akkor a fiúknak szabad a lányok küllemét nézni, de ők ne tegyék, mert akkor ribancok? Na, ez aztán marha érdekes!

2012. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mert olvastam egy cikket és a lányoknak nem így kéne működnie. MI fiúk vizuális típusok vagyunk, de a lányok nem. Ezért is érthetetlen, hogy miért nézik alányok ennyire a külsőt.
2012. aug. 25. 18:41
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát ha a neten olvastál róla egy 2 perc alatt összecsapott, tudományosnak hangzó szöveget, akkor azt tök hiteles és el is lehet hinni. -.- És akkor már jogodban áll ítélkezni külső alapján? Akkor ők ne törődjenek vele, ha a pasi 1 hájas malac ők meg világszépe tündérkisasszonyok? Ez elég nagy hülyeség. Ha szép lányt akarsz, ahhoz jól kell ki


A Te gondolkodásoddal van gond, már bocs! Erre próbáltam rávilágítani. A fiú és a lány is csak ember. Annyira nem különbözünk.

2012. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Volt már olyan, hogy lány odajött hozzám, mert tetszem a barátnőjének, de volt már olyan is, hogy lerondázott egy lány az orrom miatt. Igazából magam sem tudom, hogy ronda vagyok vagy helyes. Olyan is volt már, hogy kinevettek, de olyan is utánam fordultak vissza utcán lányok.

Ezek alapján megnézném ki tudná eldönteni, hogy most milyen lányoknál lehet esélye.

2012. aug. 25. 18:53
 15/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 avellana ***** válasza:
75%

Meg ne haragudj, de szerintem kicsit... kicsit idióta vagy. Először is: NE általánosíts. NE csak a végleteket nézd!

Mi is számít csúnyának? A kövérség? Mert nem szép az arca? Nézd meg, mit írtál!! ("Miért nem a tiszta érzelmekre, a fiúk jellemére kíváncsiak igazán, miért csak a felszínt nézik és ezek alapján választanak párt maguknak?")

Csúnyának tartod magad? Akkor edd meg, amit főztél, kispajtás!

2012. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
"Mert olvastam egy cikket és a lányoknak nem így kéne működnie. MI fiúk vizuális típusok vagyunk, de a lányok nem. Ezért is érthetetlen, hogy miért nézik alányok ennyire a külsőt." - Hát ezen besírtam!!! Szerinted a lányoknak azt kell tartani, aki épp jön és tök mindegy h egy ocsmány disznó a lány meg topmodell? Te hol élsz ember? Meg te beszélsz itt arról h válogatósak, felszínesek, nem elégednek meg az átlagos külsővel, nem a tiszta érzelmekre buknak meg mit tudom én még milyen marhaságokat írtál, miközben meg te is épp ugyanúgy megválogatod őket! Magyarán te is csak azt szeretnéd, mint kb az összes többi mocskos disznó, hogy tök mindegy hogyan nézek ki, nekem akkor is bombázó kell!!!! Undorító!! Tudod jogunk van válogatni úgy, mint nektek is és fogunk is, egy szép lány ha normális nem fog megállni egy lámának!!!
2012. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jah és még valami: Üdv egy 20 éves szép lány!!!! Nekem sem kellenél már az írásodból ítélve!!!
2012. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

ma 23:12


Az egy dolog, hogy szép vagy, de ennél fontosabb a jellemed. Egy szép lány sem kaphat meg engem, ha jellemre nem okés.

2012. aug. 25. 23:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Na már meg fontosabb a jellem... hát te se tudod mit akarsz csak hablatyolsz...
2012. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!