Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19L vagyok. Ciki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19L vagyok. Ciki, hogy nem volt még pasim? Illetve volt, de csúnya vége lett a dolognak (2 hét után).

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy zárkózott vagyok és a fiúk nem szeretnek falakat bontogatni. Próbálok nyitottabb lenni, de nem megy. Amint meglátok egy helyes pasit, nem tudok hozzá odamenni. Tényleg nem sikerül így valakivel összejönni?
2012. aug. 29. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És milyen csúnya vége lett azzal a pasival?
2012. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Majdnem megerőszakolt:'( :/ Ez tavaly történt, azóta nem tudok bízni a pasikban:/
2012. aug. 29. 21:05
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet. Az kattog a fejemben, hogy tuti nem kellenék neki, mert csak a rózsaszínpólós seggnyalókat veszik észre... vagy akik 200-zal vihognak a semmin... :D


viccen kívül, tényleg döbbenetesen hasonló a helyzetünk leszámítva azt, hogy engem nem akartak megerőszakolni.

Hol laksz?

19/f

2012. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez is csak gyakorlás kérdése, mint minden. Először próbálj olyan fiúk társaságában laza lenni, akik annyira nem jönnek be és ezért kevésbé vagy ideges a társaságukban, aztán ha ez már megy, jöhetnek a jó pasik.
2012. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aha akkor te ezt a kérdést már kiírtad egyszer :D
2012. aug. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Szintén 19 éves lány...

Nekem sem volt még barátom.

Kicsit én is zárkózott vagyok, bár pár alkalom után már felszabadultabb leszek.

Szerintem valóban azzal is lehet a gond, hogy a pasik elkényelmesedtek...könnyebb egy ilyen kis fecsegő libát megkapni, mert nem kell érte küzdeni, nincsenek igényei..stb.

Már komolyan kezdek bepánikolni, hogy nem találok senkit...ugyanis én nem fogok beállni a sorba és megváltozni!

2012. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
HOva valósi vagy!? Én szívesen megismernéleK! :)
2012. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!