Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak ronda pasiknak kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ronda pasiknak kellek hogy érjem el hogy inkább senkinek se kelljek?

Figyelt kérdés

Annyira idegesít hogy minden héten legalább 2 ronda gyerek bepróbálkozik. Nincs már humorom az újabb kapafogú, elhízott/vasággyal 40 kiló, derékigszakállas, 5 éven keresztül mindennap ugyanabban a pólóban járó, kopasz, szörcsögve beszélő, orrhegyig lecsúszó szemüveges tudálékos fazont elküldeni úgy a halálba hogy közben kedves is legyek, lehetőleg meg ne sértsem a kis lelkivilágát és méghozzá úgy tegyem hogy utána ne szídjon el mindennek.:D

Kezdek besokallni, így el akarom érni hogy egyáltalán ne is merjenek odamenni hozzám.

Hogyan lehet ezt megcsinálni, hogy tűnhetnék félelmetesnek :D, utálatosnak már messziről hogy ne kelljen kínos beszélgetéseken túlesnem?

nekem csak jó pasi kell de ha nekik nem kellek inkább nem akarok senkit, nem akarok magamnál 20 centivel alacsonyabbakkal, ragyásokkal meg az előbb felsoroltakkal megelégedni mert nem megy.

Mitől lehet egy lány annyira kiábrándító hogy az se akarja, akinek mindegy ki az csak luk legyen? :D

Próbáltam már unszimpatikus egyed mellett f.ingani, köpködni és a marhájának még az is bejött hogy én "milyen őszintén vállalom a testi reakcióimat" - el voltam képedve -.-

szóval, mit lehet tenni?

egy kétségbeesett lány


2012. szept. 1. 10:56
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Ne moss fogat soha. Kezdetnek..
2012. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
de nem akarok 30 éves koromra már protkót, néha muszáj :D
2012. szept. 1. 10:59
 3/46 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen nő nem is kell senkinek, nyugodj meg. :)
2012. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Gondolom olyasmi szóba se jön nálad, h belső értékek...
2012. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
ne mosd meg a hajad.Létezik olyan férfi egyáltalán aki kell neked?:D
2012. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
igen van olyan aki tetszik. a helyesek vagy az olyan kockák akik ápoltak
2012. szept. 1. 11:05
 7/46 Rainbowinthedark ***** válasza:
Kedves felszínes szűz riban/c.Ilyen "Nő"-vel nagyon ritkán kezdenek férfiak szóval ne várd a sült kacsát változtass magadon
2012. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
ha még ilyen randán is kellesz valakinek,akkor sehogy sem éred el.
2012. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

a belső érték kit érdekel? én ha pasit választok, elsősorban a szex érdekel hogy gusztusos legyen meg hogy legyen pár téma amiről eldumálgatunk

ilyen szentimentális csöpögős vacakok hogy szerelem meg stb. maradjanak csak az Anyegin-ben :D

az emberek 90%-a kihasználásból, érdekkapcsolatokból kötődik a másikhoz.

magában a bartáságban sem hiszek, részemről tudtam volna jóbarát lenni de mások részéről nem működőtt, akkor egy ilyen múlékony érzés hogy szerelem majd fog, nem? ha-ha

én ebben nem hiszek

2012. szept. 1. 11:08
 10/46 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, bár én adok esélyt általában a dolognak egy kis beszélgetéssel, aztán csak elmondom hogy nem és kész. Persze nehéz tényleg úgy elmondani, hogy kedvesnek is tűnj, mert egy beszélgetés után nem lehetsz bunkó...hát nehéz.
2012. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!