Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak ronda pasiknak kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ronda pasiknak kellek hogy érjem el hogy inkább senkinek se kelljek?

Figyelt kérdés

Annyira idegesít hogy minden héten legalább 2 ronda gyerek bepróbálkozik. Nincs már humorom az újabb kapafogú, elhízott/vasággyal 40 kiló, derékigszakállas, 5 éven keresztül mindennap ugyanabban a pólóban járó, kopasz, szörcsögve beszélő, orrhegyig lecsúszó szemüveges tudálékos fazont elküldeni úgy a halálba hogy közben kedves is legyek, lehetőleg meg ne sértsem a kis lelkivilágát és méghozzá úgy tegyem hogy utána ne szídjon el mindennek.:D

Kezdek besokallni, így el akarom érni hogy egyáltalán ne is merjenek odamenni hozzám.

Hogyan lehet ezt megcsinálni, hogy tűnhetnék félelmetesnek :D, utálatosnak már messziről hogy ne kelljen kínos beszélgetéseken túlesnem?

nekem csak jó pasi kell de ha nekik nem kellek inkább nem akarok senkit, nem akarok magamnál 20 centivel alacsonyabbakkal, ragyásokkal meg az előbb felsoroltakkal megelégedni mert nem megy.

Mitől lehet egy lány annyira kiábrándító hogy az se akarja, akinek mindegy ki az csak luk legyen? :D

Próbáltam már unszimpatikus egyed mellett f.ingani, köpködni és a marhájának még az is bejött hogy én "milyen őszintén vállalom a testi reakcióimat" - el voltam képedve -.-

szóval, mit lehet tenni?

egy kétségbeesett lány


2012. szept. 1. 10:56
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Talán azért mennek oda hozzád mert bejössz nekik? Gondolom úgy vannak vele, hogy egy próbát megér, vesztenivaló nincs. Te meg inkább örülnél neki, hogy vannak érdeklődők.
2012. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
de még milyenek! látnád őket, te is marhára örülnél xDXD
2012. szept. 1. 11:35
 23/46 A kérdező kommentje:
igen, mindkettő idegesít. az is hogy odajön pedig tuti nem néztem rá -->akkor nem is érdekel, másrészt hogy csúnyacsúnya és csúnya
2012. szept. 1. 11:36
 24/46 anonim ***** válasza:

Amúgy ez tipikusan olyan, hogy azt szereti a nő, ha jó pasi fordul utána, attól meg hányingere van ha valami undorító. És az undorítók gyakrabban fordulnak. Érted.


A jó pasikat körbeveszik a jó nők, nem hiszem, hogy sokszor kezdeményeznének amikor mindig van kéznél valami fullos buksza.

A rondákhoz viszont senki nem megy oda és mivel a magány szar, minden mindegy alapon bepróbálkoznak.

2012. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 ASOT ***** válasza:

óóó istenem segíts! :)


neked az a bajod h az imidzsedet rontja az hogy azt látják mások h milyen emberek probálkoznak nálad ez neked ciki. Mert ha jó pasik is odamennének akkor nem éreznéd magad rosszul meg cikisnek.


De hány éves vagy te??


ÉS ha ez már évek óta így megy, akkor félre tehetnéd a női büszkeségedet és te is nyugodtan kezdeményezhetnél. Nem történik semmi ha te teszed meg az első lépést az iránt aki neked is tetszik.


de a leírásod alapján nem tűnsz 16 nál többnek.

2012. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
de arra egyébként nem gondolsz,hogy nem fognak várni a te "jeleidre",mivel tudják magukról,hogy előnytelen külsejűek inkább odamennek és bepróbálkoznak,hátha azon lányok közé tartozol,akiknek nem a külső az elsődleges szempont?
2012. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg nekem kellene kezdeményezni...végül is még sosem próbáltam, kitudja
2012. szept. 1. 11:42
 28/46 anonim ***** válasza:
53%
csak aztán majd ne csodálkozz,ha visszanyal a fagyi :DDD
2012. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Várjunk csak egy kicsit! Arra nem gondolsz hogy esetleg te is csúnya vagy azért nem keresnek a helyes pasik? Rondáknak nincs vesztenivalójuk azért mennek egy szintén átlagos,kevésbé szép lányhoz próbálkozni! Olyat kapsz amilyen te is vagy!
2012. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
hát mivel nálam akkora érzelmek nem dominálnak max elkönyvelném hogy nem lesz szex :D
2012. szept. 1. 11:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!