Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak ronda pasiknak kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ronda pasiknak kellek hogy érjem el hogy inkább senkinek se kelljek?

Figyelt kérdés

Annyira idegesít hogy minden héten legalább 2 ronda gyerek bepróbálkozik. Nincs már humorom az újabb kapafogú, elhízott/vasággyal 40 kiló, derékigszakállas, 5 éven keresztül mindennap ugyanabban a pólóban járó, kopasz, szörcsögve beszélő, orrhegyig lecsúszó szemüveges tudálékos fazont elküldeni úgy a halálba hogy közben kedves is legyek, lehetőleg meg ne sértsem a kis lelkivilágát és méghozzá úgy tegyem hogy utána ne szídjon el mindennek.:D

Kezdek besokallni, így el akarom érni hogy egyáltalán ne is merjenek odamenni hozzám.

Hogyan lehet ezt megcsinálni, hogy tűnhetnék félelmetesnek :D, utálatosnak már messziről hogy ne kelljen kínos beszélgetéseken túlesnem?

nekem csak jó pasi kell de ha nekik nem kellek inkább nem akarok senkit, nem akarok magamnál 20 centivel alacsonyabbakkal, ragyásokkal meg az előbb felsoroltakkal megelégedni mert nem megy.

Mitől lehet egy lány annyira kiábrándító hogy az se akarja, akinek mindegy ki az csak luk legyen? :D

Próbáltam már unszimpatikus egyed mellett f.ingani, köpködni és a marhájának még az is bejött hogy én "milyen őszintén vállalom a testi reakcióimat" - el voltam képedve -.-

szóval, mit lehet tenni?

egy kétségbeesett lány


2012. szept. 1. 10:56
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
ui: nem vagyok szűz :D
2012. szept. 1. 11:08
 12/46 anonim ***** válasza:
Hopsz most láttam a válaszodat... Hozzád szerintem senki nem való! Elég érdekes a gondolkodásod, ezek szerint neked egy helyes pénzes pasi kell? Álmomban nem gondoltam, hogy tényleg vannak ilyenek, akik így ki is nyílvánítják hogy mekkora rib*ok!
2012. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Azért a kérdező legalább őszinte. A többi lány is ilyen felszínes, csak nem sokan vallják be.
2012. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
nem kell pénzes legyen, mindenem megvan amire vágyok
2012. szept. 1. 11:14
 15/46 anonim ***** válasza:
Normális férfinak nem fogsz kelleni.
2012. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

hát ha téged sem érdekel a belső,akkor miért várod el,hogy a helyes pasik egy ilyen randasághoz menjenek oda.

talán még lehetne olyan barátod amilyet akarsz,de ha süt rólad,hogy "én csak a ronda gyerekeknek tetszem,egy helyes pasinak sem nekem nem kell már senki fújj" akkor nem lesz SOHA.tudod a fiúk szeretik azokat a lányokat,akik mindenkivel kedvesek,életvidámak,mosolygósak,ezt tapasztalatból mondom.

2012. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
bocsánat a ri*c kifejezésért. Ez tényleg nem volt szép..valóban, legalább őszinte vagy. ha neked ez kell, tenned is kell érte valamit, kicsit akkor vedd komolyabban a párkeresést, és legyél kapcsolatra képes. Nem csak a sze*ől áll, majd talán megtapasztalod, hogy tényleg fontos a belső, hosszú távon szükséged lesz neked is egy rendes emberre, és ezt csak akkor éred el, ha a te belsőd is szép, és látja, hogy szükséged van rá.
2012. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

életvidámnak életvidám vagyok de nem szoktam megszólítani senkit sem, ők jönnek oda

csak tudnám minek

nem értem miért nem hagynak békén ha semmi jelét se mutatom hogy meg akarnám őket ismerni, nem is akarom

2012. szept. 1. 11:22
 19/46 A kérdező kommentje:

felvázolom hogy zajlik általában a dolog.

ülök mondjuk a strandon a medence szélén (szóval nincs zsákbamacska, látszik minden porcikám).

élvezem a napsütést erre odajön valaki a semmiből akit addig nem is láttam és elkezd szövegelni hogy tetszek és igyak meg vele egy italt.

vagy megyek az utcán és elémáll egy tag hogy már régóta tetszek neki

olyanok hogy életemben nem láttam őket, szóval semmilyen jelet nem adtam hogy "gyere csak ide bátran". Észre se vettem őket.

és mindig így van, sose stírölök mást

2012. szept. 1. 11:25
 20/46 anonim ***** válasza:

szóval most neked az a bajod,hogy csak úgy megszólít egy ismeretlen,vagy az,hogy nem jön be az illető,esetleg mindkettő?

ha egy helyes pasi szólítana meg a semmiből,ahogy felvázoltad,akkor őt is elhajtanád?

2012. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!