Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, randizzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, randizzak a másikkal vagy ne? Van barátom. Véleményekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, én nagyon szerelmes vagyok/voltam. De ő nagyon elhanyagol engem mostanában, van hogy napokig nem beszélünk. Ha beszélnék vele a dologról, akkor sosem mond rá semmit, csak hallgat...Egyszerűen nem bírom elhagyni, ő az első szerelmem és ez nekem sokat jelent.

Viszont most van egy másik srác, aki tényleg nagyon szimpatikus nekem, meg én is tetszem neki. A helyzet az, hogy találkozni szeretne velem, amivel alapjáraton nem is lenne gond, csak alig pár hete ismerem és van barátom. Én sem örülnék neki, ha a barátom más lányokkal találkozna. Ez a másik srác meg elkönyvelne egy könnyűvérű lánynak, hogy így is találkozom vele. Nem tudom, hogy mit csináljak, igazából véleményekre vagyok kíváncsi.

22/L



2012. szept. 1. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kérdésedből az jön le, hogy nem érzed jól magad a mostani kapcsolatod jelenlegi állapotában.

Szóval először is azt kéne végiggondolni, hogy menthető-e még a mostani kapcsolatod, és hogy megtettél-e mindent azért, hogy megmentsd.

Ha nem menthető, akkor ideje véget vetni neki - ez nem egy kellemes dolog, de időnként túl kell esni rajta.


Ha szerinted még menthető lehet, akkor tegyél meg mindent azért, hogy megmentsd - és ebbe beletartozik az is, hogy addig nem kacsintgatsz más srácok felé, hanem a teljes figyelmedet a jelenlegi kapcsolatod megmentésére szánod.


Természetesen benne van a pakliban, hogy mégse lehet már megmenteni ezt a kapcsolatot, szóval ezért még nem kell felégetni magad mögött minden hidat, és lekoptatni a másik srácot. De azt tudatosítani kell benne, hogy az elsődleges célod az, hogy megmentsd a jelenlegi kapcsolatodat, és vele csak akkor lehet szó barátságnál többről, ha ez nem jön össze.


És igen, itt most egy női szemmel nézve teljesen meghökkentő és zavarba ejtő dolgot javasoltam: az őszinteséget.

Mondd el a 2es srácnak a szituációt, hogy nagyon szimpatikusnak találod, és normál szituációban rögtön randiznál is vele, de most komplikáltabb a helyzet:

épp egy kapcsolatban vagy, még ha egy jelenleg halódó kapcsolatban is, de attól még a kapcsolat megérdemel egy utolsó próbát, hogy meg lehet-e menteni. És ha igen, akkor azt fogod választani, egyszerűen azért mert a mostani pároddal már sok minden összeköt titeket, míg őt még csak most ismerted meg - ez egyszerűen érkezési sorrend kérdése.

Emellett nagyon szimpatikusnak találod, szóval akár barátkozni is szívesen barátkoznál vele, illetve ha mégse sikerül megmenteni a kapcsolatodat, és számára is még mindig aktuális a dolog, akkor nagyon szívesen vennéd, ha vele lenne az első randid újra szingliként.

Esetleg még hozzáteheted, hogy bocsánat, tudod, hogy ez most úgy hangzik, mintha talonba tennéd, de sajnos nem tudsz mást kezdeni ezzel a helyzettel, és addig tényleg nem szeretnél kifelé kacsintgatni, amíg (valamelyik irányba) el nem dőlt a mostani kapcsolatod sorsa.


ez egy olyan szöveg, amit az értelmes férfiak többsége el tud fogadni anélkül, hogy az bántaná az egóját, ráadásul nagyon nagyra tudunk értékelni egy olyan nőt, aki normálisan elmondja, hogy mi a helyzet. Szóval ha esetleg mégse sikerülne helyrehozni a kapcsolatodat a jelenlegi pároddal, akkor várhatóan elég nagy piros ponttal indulnál a másik srácnál.


28f, ha ez számít valamit.

2016. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

opsz, most láttam csak a kérdés dátumát...


Sebaj, lehet, hogy leszel még olyan helyzetben, amikor ez a tanács jól fog jönni:)

2016. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!