Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, csináltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csináltatok már olyat, hogy egy srác elhívott titeket talizni, de nem mondtatok se igent, se nemet, csak kerteltetek? Fiúk, éltetek már át ilyet, persze fordított szereposztásban?

Figyelt kérdés
Lányok, mi volt az okotok, hogy nem adtatok konkrét választ? Fiúk, mi lett a vége, elment veletek végül a csaj, ha először nem mondott se igent, se nemet?

2012. szept. 25. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha valóban ez a helyzet, akkor én nem fogom keresni, velem ne játszadozzon...
2012. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

9-es annyi a különbség nálam hogy én viszont nem like-olgatom soha azt akinél terelek és nem is kezdeményezek beszélgetést.

ha ír néha elviselem, néha meg "sietek" aztán ennyi. ha ebből sem látja hogy nem akarok semmit (hogy soha nem keresem) akkor nem az én hibám hogy reménykedik.

a te "csajod" akar valamit csak ő sem tudja mit, én viszont ilyenkor nem akarok semmit. ebből látszik hogy mit akar a lány, ez a kulcsfontosságú részlet: magától keres-e, ad-e jelet, vagy nem.

amúgy nem érzem bunkóságnak hogy terelek. miért, az nem bunkóság hogy a pasik rám akarják erőltetni az akaratukat, kikényszeríteni randikat hogy nyalhassanak, falhassanak mikor egy porcikám se kívánja?

és ha nem-et mondanék határozottan, akkor meg fél napig vagy mégtovább nem szabadulnék tőlük mert jönne az hogy miért? meg bármit mondanék válaszul belekötnének? hogy 2de én megmutatom hogy velem más lesz, én nem vagyok olyan mint a többi, meglátod velem szuper lesz..."

azt hiszed nem éltem még át ilyen nyűglődést? naiv 12-3 évesen még mertem nem-et mondani aztán egy csomó kínos beszélgetés volt a következménye.

meg volt aki bedurvult és mindenkinek ler.bancozott vagy mégdurvább hazugságokat mondott bosszúból.

ez nekem nem kell. ha azt kéritek, értselek meg titeket, akkor értéstek meg a nőket is hogy az milyen sz.rul esik nekik mikor egy Nem-et hosszasan ki akartok elemezni mikor a lány szabadulna. az se jó ha azt mondom, nem akarok kapcsolatot mert azt mondjátok rá Miért nem? vagy hogy "Ez nem igaz, igazából akarsz te csak még nem találtál eddig megfelelő embert, de majd én.." vagy " Mindenki megérdemel egy esélyt, én is" vagy jön a mégkínosabb: "mi nem tetszik bennem?" - és akkor jobb ha bunkón megmondom hogy a külsejét találom pl. ocsmánynak? az csak fájna mert úgyse tud változtatni pl. az arccsontán vagy a fülméretén...

vagy ha azt kamuzom hogy leszbi vagyok, elterjeszti a fél városnak és apám kinyírna mert ő homofób, az is marha jó lenne...

vagy ha azt mondom van barátom az se jó mert volt olyan flúgos aki körbekérdezgette az ismerőseimet és lebuktam hogy nincs -.-

semmi se jó, győzzük itt óvni a pasik érzékeny lelkivilágát és még nekik áll felljebb

gondoljátok már át, ez a legkíméletesebb módszer, a terelés... így foghatják arra a dolgot hogy hát "a sors is így akarja, hogy mindig közbejön valami" - megkapják az esélyt rá hogy kinyissák a szemüket más lányok felé is közben

van mégegy jó módszer, ha van egy jó haver aki pár napig eljátssza hogy járunk de sajnos nem minden csajnak van ilyen kéznél, úgyhogy akkor jön a terelés.

2012. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
35%
akkor is szemétség, hamár terelni akarsz megmondhatod így is, tényleg nagyon helyes vagy de nekem más jön be, ebből mindenki levágja mi a helyzet
2012. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

jaj nem feltétlenül. van aki elkezdene faggatni hogy ki az, mióta, blabla.

soha nem lehet tudni, melyik pasi az ilyen faggatózós mert nincs mindenkire ráírva és nem biztos hogy azonnal tudok rögtönözni valakit.

2012. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

de miért mondanám valakira hogy helyes, ha nem tartom annak?

ezért van hogy sok csúnyácska fiú csodálkozik, miért utasítják el a szép lányok, mi a baj vele, hiszen mindenki azt mondja hogy "helyes vagy, de izé, mégsem az esetem".

és akkor azt hiszi, oylan hatalmas bajok vannak vele pedig nem, csak az hogy tévképzete lesz a külsejével kapcsolatban, mert folyton iylet hazudnak neki.

erre nehogy azt mondd hogy jobb

2012. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy nem tudom hányadán állok a csajjal. Most ezek szerint én volnék az egyetlen, akinek ha megmondják, hogy nem vagy az esetem bocs, akkor hagyom a francba? Mondjuk így, hogy ő sem tudja mit akar, így hogy találjam ki?
2012. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

ma 13:32

„ha ír néha elviselem, néha meg "sietek" aztán ennyi. ha ebből sem látja hogy nem akarok semmit (hogy soha nem keresem) akkor nem az én hibám hogy reménykedik.”


DE a te hibád, mert nem vagy őszinte vele, és még arra se méltatod, hogy őszintén válaszolj. Hamár ő megtette az első lépést, fel sem foghatjátok ti lányok, hogy ez milyen nagy feladat a mindent akaró igényeknek megfelelő lány elött randit mondani, vagy beszélgetni..


„amúgy nem érzem bunkóságnak hogy terelek. miért, az nem bunkóság hogy a pasik rám akarják erőltetni az akaratukat, kikényszeríteni randikat hogy nyalhassanak, falhassanak mikor egy porcikám se kívánja? s ha nem-et mondanék határozottan, akkor meg fél napig vagy mégtovább nem szabadulnék tőlük mert jönne az hogy miért? meg bármit mondanék válaszul belekötnének? hogy 2de én megmutatom hogy velem más lesz, én nem vagyok olyan mint a többi, meglátod velem szuper lesz..." ”


Rád akarják erőltetni? Ne általánosíts! Azért tapadnak rád, mert nem vagy határozott és kiskaput hagysz nekik. Amíg tereled a szót, ő addig azt érzi szabad vagy. De terelgesd a szavakat, csak a normális srácokat is hülyére veszed ezzel a hozzáállással.


”semmi se jó, győzzük itt óvni a pasik érzékeny lelkivilágát és még nekik áll felljebb

gondoljátok már át, ez a legkíméletesebb módszer, a terelés... „


Ahha csak hiszed. Ez egyesek lelkében lenéző, lealacsonyító, és nem igazán fair...


Tudni kell nemet mondani, de ti csak félig mondtok nemet. ÉRzed a különbséget. NEM ÉS FÉL-nem között.


ÉS igen, nem kell magyarázkodni, amit írtál itt az pedig az. ÉS megmondom neked, a pasik az ilyen idióta hozzáállástól tartanak a lányok részéről, mert nem tudják a csajok ésszel kezelni a helyzetet. Vagy nagyon hülyén reagálják le. Ez sokkal rosszabb, mint a nem szó. _Elveszitek az önbizalmukat, és ITT maradjunk a NOOORMÁLIS srácoknál. Mert az ilyen hozzáállással a lelkébe tapostok sokaknak, mert ő reménykedik, vár és vár. Ti pedig kínos magyarázkodásba terelitek a szót. Az már ne érdekeljen téged, hogy a NEM szó után mi van.


Akár fel is akaszthatja magát, nem a ti dolgotok, de az igen, hogy ő megteszi azt a bizonyos lpést, ami nem is oly egyszerű a fiúknak, és ti még arra se vagytok képesek, hogy nemet mondjatok. Túl sok gubanc van a fejetekkel, pl: hát izé, tudod, ő, terelem inkább.. nos ez nem védekezés, ez szarkeverés. Mert nem öntöttél a tiszta pohárba, és igen én bíztatom a srácokat, addig menjenek oda a lányhoz, amíg nem tud határozott nemet vagy igent mondani. ÉS ha megkérdezi miért nem? Mert nem tetszeél.. ennyi. Utána már felesleges a részletekkel foglllalkozni.

2012. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
így van, a srácoknak ugyanolyan nehéz kezdeményezni mint nektek, csak ők rá vannak kényszerülve
2012. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de azért megírom.

Nem mindig kertelnek a lányok. Van, hogy tényleg nem érnek rá, ezt tapaszatalatból mondom. Éppen ezért parasztság a másikat hülyíteni. A kedves kertelőnek üzenném (remélem olvassa), hogy nehogy azt higyje, hogy ha össze-vissza hazudozik, akkor nem lesz elmondva mindennek, maximum ő nem tud róla (egy ideig). Fordított esetben meg a srác el lenne mondva mindennek.

Ha a csaj egyenesben megmondja, hogy nem és a hülyék tovább zaklatják, onnantól fogva ássák el magukat, le kell tiltani őket és kész. Kamuzni viszont egyáltalán nem éri meg, magát hozhatja vele kellemetlen szitukba.

2017. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!