Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél, ha mindenki rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha mindenki rossz embernek tartani, pedig nem vagy az?

Figyelt kérdés
Én csak nem vagyok álszent,kimondom amit gondolok,néha flegmásan viselkedem. Talán túlságosan is rossz képet festek magamról,mármint az emberek még rosszabbnak gondolnak,mint amilyen vagyok. Pusztán mert ha néha megszólalok,akkor őszintén nyilatkozom. Amolyan magányos farkas vagyok. Elég felszínes gondolkodás lett a divat,így én gonosznak szoktam látszani. Közben szeretek egy lányt,és ezt tudja is,de mégsem hiszi el nekem. Inkább mással van együtt, pedig ha velem lenne,én mindent megadnék neki,de ezt senki se hiszi el rólam.:/

2012. szept. 26. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
hasonló cipőbe vok én is
2012. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


ilyesmiben járok énis, csak rólam jó, meg rossz véleményük is van, és nemtok vele mit csinálni.

2012. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ennyiből nehéz tanácsot adni, nem tudom milyen vagy.

Ami kiderült, hogy egy lány miatt bánkódsz, akinek a pasija talán nem korrekt, v a te szemedben nem az és ezt a lánnyal is közlöd. de a lánynak ez nem tetszik, h ilyen vagy és távolabb lököd magad tőle ezzel a kis "gonoszkodással"

A lánynak sztem magától kell rájönnie, h nem oké a dolog.

De ez még nem jelenti azt, hogy hozzád fog visszamenni.


De lehet félre értek vmit, akkor bocsi.

2012. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

igen,van hasonlóság

az emberek velem se nagyon tudnak mit kezdeni.

igazából azért alakult ki bennem,mert nagyon sokat szenvedtem régen,ezért szinte képtelen vagyok,vagy nagyon nehezemre esik kimutatni,az érzelmeimet. egyfajta védekezési mechanizmust fejlesztettem ki,és így sokan tartanak tőlem,meg rossznak hisznek,de ez csak álca,én senkit se tudnék utálni,sőt valójában nagyon is szeretem az embereket,csak ezt nagyon nehezemre esik kimutatni.

2012. szept. 26. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

kérdező. második vagyok.

én is pont ilyen vagyok amit legutóbb leírtál.

2012. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek megszokták, hogy csakis a jót igyekszenek mutatni magukból, és egy ideig sokan el is hiszik magukról, hogy azok. Aztán, ha találkoznak valakivel, aki felvállalja az egyéniségét, és vele együtt a hibáit (az is az egyén része) akkor fel vannak háborodva. Én már megszoktam. Magányos gonosznak lenni kifejezetten jó. :)
2012. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy én is élvezem,mindig akad néhány ember akiknek ez szimpatikus. Úgy átlagban 90%-10% az arány,azok javára,akik nem kedvelnek. Ez csak a szerelemben nagyon rossz érzés,mert h ő is a 90%ba tartozik. Én minden hibámat vállalom,és kimutatom. A pozitív tulajdonságaimat,meg jól elrejtem,nagyon ritkán akad olyan ember aki ezeket ki tudja hozni belőlem.
2012. szept. 26. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
semit
2012. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mik a rossz tulajdonságaitok? Mármint amit mások rossznak tartanak?
2012. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!