Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liz Lee kérdése:

Beleszerettem a legjobb fiúbarátomba de azt mondta hogy maradjunk barátok. De minden egyes talinál megcsókol és azt mondja ne haragudj de nem birom ki hogy ne csókoljalak meg és ne ölelhesselek és ne érezhesselek. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
ugye bár a legjobb barátom mindig együtt vagyunk nevetünk egymás agyára megyünk stb...:D aztán jött egy fordulat és minden megváltozott.. esténként lejött hozzám kocsival és beszélgettünk és megcsókolt..de barátok maradtunk.. tegnap is lejött akkoris megcsókolt de aztmondta barátként jobban tudna szeretni.. most akkor mivan?

2012. szept. 29. 22:12
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
mármagam sem tudom hogy mit akarok.. annyira összezavartok
2012. okt. 1. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!