Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liz Lee kérdése:

Beleszerettem a legjobb fiúbarátomba de azt mondta hogy maradjunk barátok. De minden egyes talinál megcsókol és azt mondja ne haragudj de nem birom ki hogy ne csókoljalak meg és ne ölelhesselek és ne érezhesselek. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
ugye bár a legjobb barátom mindig együtt vagyunk nevetünk egymás agyára megyünk stb...:D aztán jött egy fordulat és minden megváltozott.. esténként lejött hozzám kocsival és beszélgettünk és megcsókolt..de barátok maradtunk.. tegnap is lejött akkoris megcsókolt de aztmondta barátként jobban tudna szeretni.. most akkor mivan?

2012. szept. 29. 22:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
én 17vagyok ő tegnap lett 19
2012. szept. 29. 22:59
 12/21 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet, hogy barátként akar szexet.

Vagy... Még magának sem meri bevallani, hogy szeret. Más miatt nem csókolna meg!

2012. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy többet érez mint barátság, de a barátságunk különlegesebb mint ha járnánk.. de ö nem birja ki hogy ne csókoljon meg ezért barátság extrákkal??:o
2012. szept. 30. 22:07
 14/21 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod! Szóval sem barátság, sem szerelem, és az arany középutat választja: kettő egyszerre.
2012. okt. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
komolyan mondom már nemtudom mit higyjek:/
2012. okt. 1. 16:22
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne nyafogj, hanem döntsd el, hogy TE mit akarsz, és ezt közöld is vele. Ha akar téged, akkor csináljon is valamit, ne csak lötyögés legyen a dologból. Ha meg nem akar, akkor kotródjon, és tartsa be a játékszabályokat. De amíg te is határozatlan vagy, addig ő ugyanezt fogja folytatni. Amit most csinálsz, szerintem a lehető legrosszabb megoldás. Valamerre el kellene indulnotok, máskülönben akár még hónapokig is mehet ez a huzavona. De ha neked így jó, ám legyen.
2012. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Héé nem nyafogok:|||

kettő. megmondtam neki hogy ha már azt mondta hogy barátok maradjunk akkor úgyis viselkedjen.. én eddig se léptem mindig ö kezdeményezett mindent... de ismerem, tudom hogy milyen úgyse fogja kibirni :/

2012. okt. 1. 19:49
 18/21 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mindig ő kezdeményezett, de te meg hagytad magad. Tudom, hogy vonzódsz hozzá, de akkor is könnyű préda vagy a számára. Azt mondod neki, hogy viselkedjen barátként, miközben meg a tetteid mást sugallnak, és engeded neki, hogy csókolgasson. Remélem, érthető, hogy mit akarok kihozni ebből. Rajtad is múlik, hogy hogyan alakul a dolog. Lényegében véve végig a keze alá dolgoztál a viselkedéseddel. Ha azt mondod neki, hogy "szeretlek, de akkor tegyél is érte, ha meg csak barát akarsz lenni, akkor viselkedj úgy", ÉS egyúttal nem engeded magad ölelgetni, csókolgatni, az már jelentett volna valamit.
2012. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

sose mondtam neki h szeretem.. meg nemis tudja hogy szerelmes vagyok belé.. azt akarom hogy neko jó legyen. de összezavar. egyszer azt mondja barátok máskor meg az ellenkezőjét csinálja..

azért hagyom magam mert szeretem

2012. okt. 1. 20:00
 20/21 anonim ***** válasza:
Így csak ki fog használni, legalábbis szerintem nagy ennek a veszélye. Úgy is tudsz valakit szeretni, hogy közben határozott vagy, és nem engeded meg neki, hogy átlépjen bizonyos határokat. Vagy akkor tartsa magát a szavához, és ne csókolgasson. És ne azt akard, hogy neki legyen jó, illetve ne csak azt akard.
2012. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!