Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy magát csúnyána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy magát csúnyának tartó, csendesebb, félénkebb fiúnak mégis hogyan lehetne barátnője, főleg, ha ezek a fiúk nem kellenek a mai lányoknak manapság?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

23:25, látom ma sincs jobb dolgod, mint trollkodni :) De nekem aztán mindegy, itten bazinagy jogállam van minálunk, úgy csinálsz magadból bohócot, ahogy neked jólesik :D

Az anyagi helyzetemet meg inkább ne firtassuk, a fél pár bakancsom többet ér a nyomorult kis életednél.

2012. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
akkó' vegyed meg a szörnyen istenített BMW-det, hogy tapadjanak rád a csajok, te nő és párkapcsolat szakértő bajnok! :D mit hisztizel itt, ha ennyi pénzed van? :D
2012. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ki hisztizik? :) Jótanácsot adok az illetőnek, olyat, ami nekem bevált.

Mindenesetre a te "fogadd el magad" közhelyeidnél jobban működik, like it or not.

2012. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Csemiczky János válasza:

Helló!


Az összes önbizalomhiánnyal, csúnyasággal kapcsolatos felvetésre reagálnék. Szerintem a felvetés nagyon jó, és fontos! Az első, hogy ezt nem szégyenled megkérdezni, írni erről. Ne higgy azoknak, akik ezt nyavajgásnak titulálják. Van egy problémád, amire válaszokat akarsz. Ez természetes.

Olvass ennek a témának a szakértőitől, pl.:

Bagdy, Belső, Popper: Szeretet, Szerelem, Szexualitás

De nem kell mindent készpénznek venni. Te magad is elgondolkozhatsz, milyen egy olyan ember, aki képes a szerelemre. Ez veleszületett dolog is, de tanult dolog is. Szerintem az önbizalom is tanulható. Lépésről lépésre. Nagyon türelmesnek kell lenned magaddal. A testedet is meg kell tanulnod ismerni és szeretni. Nem érzelmesen, hanem tettekkel. Lásd étkezés, maszturbáció, pihenés, tisztálkodás, sport. Mire vágysz? Mi kell? Mit szégyellsz, miért? Próbálj meg őszintének lenni magaddal mindenben.

pl.: odamentem hozzá, de nem tetszettem neki. Mi a pontos oka? Az, hogy fura fejet vágtam, nem értette, mit mondtam neki. Amikor látta, hogy közeledni próbálok, elutasító volt. Miért? Mert nem vagyok túl izmos. Miért? Mert bár sportolgatok, nem eszem eleget és nem azt, amit szeretnék vagy túl sokat eszem. Miért? Mert otthoni problémáim vannak, miért, mert a szüleim mindig veszekednek, miért, stb, stb. Utána pedig előtted az egész élet, hogy jó irányba változtass.

Persze lehet, hogy a lánynak:

éppen barátja van vagy leszbikus vagy nem érdekli még a szex vagy akármi.

Szóval legyél tudatos, nézz videókat erről az oldalról:

[link]

Legyél türelmes. Úgy értem, hogy pillanatról pillanatra.

Mindenben.

Engedjed magadat hibázni, tanulni. (Hibázás nélkül nincs tanulás.)

Ne más emberekhez mérd magadat, hanem saját állapotodhoz. Szóval nincs veled semmi baj.

A legelső lépés tényleg az, hogy ne szomorkodj, hogy ebben a pillanatban nem úgy van, ahogy szeretnéd. Mert a szomorúságod csak szomorúságot szül, az igyekezeted, kísérletezésed viszont eredményeket. Nem baj az, hogy most nincs kivel szerelmi életet élj.

Végezetül ezeket a filmeket ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=-SKv_VWazZ8&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=gEnld4D0kAk (tőle mindent)

http://www.youtube.com/watch?v=0Kptz6qkPys

http://www.youtube.com/watch?v=RwKwQwvaHN8

2012. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szar a hozzáállásod. Lehet hogy kigúnyolnak és a képedbe röhögnek. Akár hiszed akár nem ez már sok emberrel megesett. Itt egy példa rá:én is nagyon szerettem volna egy pasit magamnak akivel jól elvagyok, tudunk beszélgetni...Megtetszett egy fiú, idősebb volt nálam, de jól elbeszélgettünk (ami nagyon meglepett mert nem voltam az a szépnek mondható lány)azt hittem hogy több is lehetne köztünk de ő a képembe röhögött az osztályából való össze fiúval együtt hogy egy ilyen bányarémmel ő sose randizna. Képzelheted hogy az így is nagyon kevés önbizalmam teljesen elfogyott. Undorodva néztem tükörbe, és ki se mozdultam itthonról, megse mertem nyikkani sehol...Így szépen lassan a környeztem megutált. Egy idő után elegem lett az állandó csúfolsából, mert az nem maradt abba. Kiközösítettek, csúfoltak, kiröhögtek. Egyszercsak elegem lett. Kerestem egy sportot, egészségesen ettem, és küzdöttem azért amit el akartam érni. De nem ez volt nehéz hanem hogy beszéljek, bízzak az emberekben. Ne rettegjek mindig hogy lecsúnyáznak. Még mindig nem vagyok megelégedve magammal teljesen de már büszkén belenézek a tükörbe, beszélgetek másokkal igaz hogy nehezen. Ne ülj a seggeden hanem tegyél azért hogy igenis még a mai lányok is normálisan beszéljenek veled. Én is küzdöttem. Szerintem te is küzdj mert nem sok bajod lehet belőle, max annyi hogy jééé már nem én vagyok a nevetség tárgya. Merek beszélni a lányokkal. Szedd össze magad. Légy férfi és ne hagyd hogy néhány buta liba kicsúfoljon. A társadalom nagyrészében mégiscsak RENGETEG normális, kedves, okos lány van, csak rájuk kell találni. L
2013. jan. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!