Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért dagadtoznak le itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dagadtoznak le itt a neten sok lányt élőben meg mégis akarnak velük járni?

Figyelt kérdés

sokszor pl. ha valaki rak magáról képet és nem csontváz akkor az rögtön dagadt és fogyjon le.

és mi van ha olyan alkat hogy amikor soványabb a nyakánál látszanak a csontok meg a bordái, meg ronda a könyöke, de ha meg hízik akkor viszont van párnácskája a csípőn, meg nagyobb lesz a melle és a hátsója és csak akkor lesz a többi helyen jó, hogy nem látszanak a csontjai?

én pl. azt látom hogy mikor a képeken megdícsértek és piszkafa voltam, nem jött oda egy pasi sem, de "kövérebben" mikor képen már ledagadtoztak viszont igen és nem is ronda srácok.

akkor most ez hogy van?


2012. okt. 11. 21:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

azért +100 felett már nem hinném hogy annyira kapkodnának érte...

max a duciimádok.Az már nem az egészséges kategória.

Egyébként meg nagy általánosságban mondtam,mert a dagadt nőknek ÁLTALÁBAN! nulla az önbizalmuk-

2012. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem egészséges?? Én 80 kilósan vagyok sovány, de én mindig is sportoltam... annyira utálom, ha a kiló alapján ítélnek meg embereket...
2012. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Pont emiatt nincs általában önbizalmuk, mert sok olyan ember, mint te, aki így áll hozzájuk...
2012. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

ha 80 kilóhoz égimeszelő vagy akkor tökéletes.

De ha 80 kiló vagy és 160 centi,vagy ahogy írtad soha nem sportolál akkor csak hiszed magad vékonynak.

2012. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
egyébként nem kell felhúzni magad,semmi rosszindulat nincs bennem csak mondom.
2012. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
De tele vagy rosszindulattal, a magas neked égimeszelő, a kövér neked dagadt... Amúgy meg 180 centi vagyok, ha ez neked "égimeszelő"...
2012. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!