Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a magyarországi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magyarországi nőknek lenne igénye egy 21 éves, normális, egyetimista srác társaságára?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy külföldön egyre több hallgató keres "pártfogót", van erre igény itthon?
2012. okt. 13. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már a guillotine-ról? Ajánlom melegen. Szép élmény lehetett. Kár, hogy már kiment a divatból. Miért írtam ezt? Nem téged akartalak megbántani. Csak a mocskos kapitalistákat.
2012. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most ha szexre gondolsz, ott általában nem menők a srácok. Bocs, de egy nő mindig talál szexpartnert, ezt nem nagyképűségből mondom,de a férfiak rém erkölcstelenek. Elég szépen nézni rájuk és már ugranának az ágyba, ezért nincs nehéz dolga egy nőnek.

Szóval nem hinném, hogy ez beválna.

2012. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok igény erre a nőknél. Ellenben ha jól nézel ki és férfit is bevállalsz, akkor valószínűleg hamar találsz "pártfogót".
2012. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már kibontottam a 100-as zsepit :))


Egyébként, ha nem értesz egyet, akkor írd le, nem bánom, majd válaszolnak a férfi kollégák, vagy egyszerűen tegyél fel egy kérdést, mintha nő lennél, aki alkalmi társra vágyik és nézd meg hány választ kapsz. Aztán tedd ezt meg férfiként, utána cáfold meg,amit mondtam.

2012. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én ellenszenves,sőt kifejezetten bűbájosnak mondanak egyesek, de a véleményem mellett kiállok, és tökéletesen boldog vagyok :)
2012. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy a bukszád, akkor igen.
2012. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!