Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek a gazdag úrinők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a gazdag úrinők? Megéri náluk próbálkozni, vagy egy átlagos embert biztosan kikosaraznak?

Figyelt kérdés
Átlagos pasi vagyok, egyetemista. Érdekelne, hogy a gazdag nők mi alapján választanak párt. Gazdag és gazdag között is van különbség, vagy? 23f

2012. okt. 19. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van egy olyan ismerősöm aki bepróbálkozott egy ilyen nőnél de félúton feladta mert nem egy "szinten" vannak és pár évvel később mikor véletlen összefutottak kiderült hogy a nő nem értette mért hagyta a fenébe mikor érdekelte és tetszett neki a frác. Ebből azt akarom kihozni hogy simán lehet esélyed egy ilyen nőnél, és igen van gazdag- gazdag között is különbség.
2012. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehez eselyed egy numerara, de hosszabb tavon kizart. Nem.fogod tudni feldolgozni, hogy te szegeny vagy o meg gazdag es kevesnek fogod magadat hinni. Plusz a csajok szeretik ha a pasijuk valamivel tehetosebb mint ok.
2012. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megéri, de én a helyedben nem próbálnék meg az ő szintjén közeledni.

Úgy értem, hogy ilyenkor próbál a fiú is olyan helyekre menni a nővel, ami a nő anyagi helyzetéhez van közelebb. Ideig-óráig sikerülhet, csak ha mondjuk az egész havi fizetésedet elköltötted rá egy hét alatt, akkor utána mi van?:D

A másik, hogy gazdag nőről beszélünk, ergo ő meg tudja teremteni magának a luxuskörülményeket. Legyél te más miatt érdekes! Nem kell extra programokat kitalálni neki, csak amit akármelyik kiszemeltednek kitalálnál. Ne felsőbbrendű lényként tekints rá, hanem egy nőként, akinek udvarolsz a saját határaid és belátásod szerint. Ha nem kér belőled a kevesebb pénzed miatt, akkor legalább rögtön kiderül és nem áll elő a már említett kínos helyzet. Ha visazont érdekli, hogy milyen ember vagy, és értelmes ember ráadásul, akkor nem fogja érdekelni, hogy kaviárt ettetek-e a vacsorán ezüstkanállal vagy egy átlagos, finom kaját egy átlagos étteremben. Hiszen ő magának utána úgyis meg tudja venni a kaviárt is!!

2012. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!