Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy a lányoknak a rossz fiúk kellenek és azokra figyelnek fel elsősorban, míg a rendes, tipikus úriembereket nagy ívben lenézik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 13:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változz. Én középúton vagyok. Látom, hogy a nőknél is az megy, hogy a legflegmábbak, leglekezelőbbek a legsikeresebbek is egyben.

Utánuk fut a legtöbb fiú. Nekik nyalják a feneküket. Én mégis eldöntöttem, hogy változom.

Nem leszek túl odaadó sem, nem ugrok a fiúk minden szavára (amúgy sem olyan a természetem), mert akkor csak kihasználnak, nem becsülnek meg.

Viszont az ellenkező végletbe sem esem bele, mert úgy akaratlanul is szemét lehetek rendes srácokkal, akik nem ezt érdemelnék.


Most kb. az megy, hogy az összes fiú rosszfiú akar lenni, az összes lány flegma, meg lekezelő, mert látják, hogy ezek az emberek a "legmenőbbek". De szerintem az is egyfajta gyengeség, ha valaki muszájból kivetkőzik önmagából.


Az más, ha van tartásunk, ha határozottak vagyunk, stb. De attól maradhatunk rendesek, bármelyik nembe tartozzunk. Csak nem hagyjuk magunkat kihasználni.

2012. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

9: Igen. Sok romantikus film arról szól, hogy a főhősnő megváltoztatja a rosszfiút. Az halálosan beleszeret és a tenyerén hordozza.

10: A látszat néha bizony csal. Sok rosszfiúnak tűnő belül igencsak rendes (főleg a barátnőjével).

2012. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Engem csak megint ez az általánosítás zavar!


Van akinek ők jönnek be,van akinek nem.

Van aki az udvariasabb srácokat szereti.

Ízlések,és pofonok.

Mikor fogjátok ezt megérteni?

2012. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Én megértem, de az emberek hajlamosak általánosítani, ha 1-2 ilyen esetet látnak a környezetükben...
2012. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Egyébként meg csalóka is az egész. Egy rosszfiú, (vagy női megfelelője) feltűnőbb lesz annál, mint aki csendesen, szerényen üldögél a sarokban. Márpedig a figyelemfelhívás fontos.

Én egy halom srácot ismerek, akik semmi másért nem "bandáznak" meg "balhéznak", csak hogy felhívják magukra a lányok figyelmét. Aztán ha megvan, összejöttek valakivel, nagyon is rendesek.

Na, egy átlagos, rendes, csendes fiú mit lát ebből? Hogy az a "szemét" összejött egy nővel.

2012. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

"1-2 ilyen esetet látnak a környezetükben..."


Ez a kulcsszó!

1-2 eset után azért nem kéne általánosítani.

Ha 10 ilyen esettel találkozik,megértem.

2012. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk mit értünk rossz fiú alatt. Bűnöző zűrös életű embert vagy csak olyan fickót aki nem egy jól fésült mami kedvence, vagány (esetleg bőrzseki kopott farmar) de azért kulturált tisztességes ember?

Mert nagyon nem mindegy melyikről beszélünk.

2012. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Nálam a rosszfiú: Önálló,magabiztos,erölködés nélkül ő a társaság központja,egy kicsit extrém, nem veszi túl komolyan az életet , szereti a veszélyes dolgokat és ugyebár a kinézet( lehet akár agyon tetovált, bördzsekis, motoros)
2012. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Utolsó: az csak a laza fiú. Én nőben kb. ilyen vagyok. De nem tartom "rossznőnek" magam. :)


Nekem volt már olyan fiúm, hogy visszatérő rendőrségi ügyei, balhéi voltak, de remekül elboldogultam vele, mondhatni én irányítottam. :) Bevallom, némi büszkeség is töltött el, hogy ő, akivel senki sem boldogul, egyedül rám hallgat és megfogadja minden tanácsom.

2012. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Nálad csak laza...nálam had legyen már ez a rosszfiú :D
2012. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!