Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy a lányoknak a rossz fiúk kellenek és azokra figyelnek fel elsősorban, míg a rendes, tipikus úriembereket nagy ívben lenézik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 13:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

18/20-as


Én pont olyan ember vagyok amilyet leírtál (kivéve a tetoválásokat az nincsen). De én egyáltalán nem tartom magam rosszfiúnak és szerintem más sem. Soha senkitől nem loptam, ok nélkül senkit nem bántottam, a nőkkel előzékeny és kedves vagyok.

Amit leírtál szerintem is csak laza fickó és nem rosszfiú.

2012. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Jól van. :D Nálam a rosszfiú le sem írom, mi volt. :) A végén ő is átvedlett aranyos fiúvá, miután párszor eljátszadoztam vele. :)
2012. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

21: Egyetértek. :)

És ezért is megtévesztő lehet, amikor egy nő azt írja, ő bukik a rosszfiúkra.

2012. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Most komolyan részleteznem kell azt a két jellemzőt, hogy nem veszi komolyan az életet és szereti a veszélyes helyzeteket?? Nálam nem az a rosszfiú aki állandóan törvénybeütköző dolgot csinál....vagy aki nem lop, csal, verekszik,nem tahó és nincsenek rendősrégi ügyei az nem lehet rosszfiú? :D Gratula
2012. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"nem veszi komolyan az életet és szereti a veszélyes helyzeteket??"


Szerintem igen. :) Mondom, hogy én is ilyen vagyok, nőben. :)

Ez mitől "rossz"? :D

2012. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, így lehet könnyebben megértitek mi a fenéről beszélek. Örülök, h cikket is találtam róla tehát nem csak én gondolom így ;)

2012. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

A nők azért szeretik a "rossz fiúkat" , mert van mit megnevelni bennük!! Ez a lényeg! Ugyanis a nőnek az siker élmény, ha az Ő hatására megváltozik. Ez pedig ha mélyre ásunk a pszichológiában, akkor az ANYAI ÖSZTÖNRE utal.


Szóval egy jó fiúban nincs mit megnevelni, ezáltal unalmas, nem vezetőtípus, nincs tekintélye, státusza a többi hím között. A rossz fiú tele olyan tulajdonságokkal, amig izgalmasak, de egyúttal társadalmilag, erkölcsileg ellentmondó. Tehát van mit megnevelni rajta, és ha sikerrel jár a nő, akkor boldog, hogy Ő egy mintapolgárt csinált belőle. Innen születnek a legendák, hogy a rendes srácoknak is lehet csajuk, közben meglehet, hogy rossz fiú csak megváltozott a nője kedvéért, és ilyen csajok irogatják itt ezeket baromságokat.

24/F

2012. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

24/F Ebben lehet valami. Mármint, hogy ezért izgatja a nőket.

A cikkhez annyit, hogy változatlanul tartom: pont ilyen vagyok, csak nőben. Az tény, hogy én nem tartom "rossznak" magam, de határtalan a népszerűségem.


"Emellett a szakemberek szerint azért is választanak a nők időnként rossz fiúkat, mert ez náluk külsőségekben is megmutatkozik, vagyis nagyon férfias, erős, kemény jelenségek, ami a csajoknak azt üzeni titkon: erős utódot tud nemzeni. Nyilván nem gondolja át ezt senki tudatosan, de az ösztönei arra hajtják, hogy ilyen pasit szedjen fel."


Ezt előszeretettel magyarázzák bele, de egyrészt ellentmondásos.

Másrészt a pasik is leginkább a "femme fatale" típusú nőkre buknak, a gének 50%-át az anya adja, szóval nagyon is igaz másik oldalról is, hogy a nő tudjon erős, határozott utódot szülni. És itt a nemi szerepekkel sem jöhet senki: a gének ugyanis keverednek. Határozatlan anyának talán határozatlan fia lesz, hiába határozott az apuka. Olyanról is hallottam, hogy egy férfi rendszeresen elsírja magát: az édesapja kőkemény, de ezt az édesanyjától örökölte.

Csak annyi, hogy a férfiak szánnak néhány röpke órát-percet a "gyámoltalanabb" nőszemélyekre is, mert nekik a nemzés nem túl sok idő-energia.

2012. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

a lányoknak nem a rosszfiúk kellenek :):)

Legalábbis nem minden lánynak.

De írj egy privit és mesélek neked valamit ezzel kapcsolatban :)

2012. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

jófiú vagyok. világéletemben az voltam. ne úgy képzeljetek el mint egy ovis kinézetű nyomi hülyegyereket, talán még vagány menőnek is tűnök kicsit. ennek ellenére csak a sorozatos pofáraejtést kapom a lányoktól. pedig nem a szolis flegma plázacicákkal ismerkedem, hanem a szolid, aranyos lányokkal, és még ők sem értékelnek. lehetek én akármilyen kedves, megbízható, még nekik sem kellek. szóval igen, észrevettem.

F/20

2012. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!