Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mire gondoltok, ha láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondoltok, ha láttok egy olyan párt, ahol valamelyik fél sokkal vonzóbb, mint a másik?

Figyelt kérdés

Tegnap haverral sétálgatva láttam az utcán egy gyönyörű lányt egy teljesen gyógyegér kockának tűnő sráccal. Engem felderített a látvány, haverom viszont lesajnálóan megjegyezte, hogy szerinte egy ilyen csajnak nem kéne összeállni egy ilyen sráccal.

Gondolom ti is láttatok már hasonló párosításokat (akár fordítva is). Ti ilyenkor mit gondoltok?


2012. okt. 20. 11:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ha a fiú jóképű és a lány csúnya, akkor arra, h a lányban van vmi olyan vonzó belső tulajdonság, ami megfogta a fiút.

Ha a lány szép, a fiú pedig csúnya, akkor v gazdag a fiú, v csak szívatja a lány.


nah mert egy srácnak nem lehet vonzó belső tulajdonsága?:))))

2012. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
38%
Lehet egy srácnak is vonzó belső tulajdonsága, csak az nem érdekel egy lányt sem.
2012. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
"v gazdag a fiú, v csak szívatja a lány." Hát ezen jót röhögtem :DDD Azzal szivatja, hogy jár vele? Szegényem :D
2012. okt. 20. 11:29
 14/32 anonim ***** válasza:
Nekem volt évekkel ezelőtt nagyon csúnya kocka pasim (informatikus volt, BME-re járt, tipikus zsíros haj, kockás ing) én azért jártam vele, mert oltári jó volt az ágyban! Egyszer hiányomban összebújtam vele, és onnantól nem bírtam meglenni nélküle. Nem sokáig tartott, de jó volt. Ráadásul, a legodaadóbb pasim volt minden téren, annyira örült, hogy jó csaja van. :)
2012. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Akkor hát ez lenne a magyarázat? Kap a szebbik fél egy kis s*ggnyalást, aztán mikor megunta, továbbáll?
2012. okt. 20. 11:35
 16/32 anonim ***** válasza:
Egyébként ez lehet másnál is játszik. Mármint, ha egy kevésbé vonzó emberrel jövök össze, az teperni fog, hogy megtartson. Ha egy nálam vonzóbbal, arra meg én figyelhetek, hogy ne happolják el előlem. Ez is egy szempont. 30/L
2012. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
kérdező, durva megfogalmazás, de benne van a pakliban, igen. De azért bevallom nőiesen, hogy a csúnya barátomat egy ismerősömnek sem mutattam be, és a kapcsolatunk javarészt 4 fal között zajlott, ha érted mire gondolok. (Tudom, szemét vagyok...)
2012. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, mert én azt hittem mindig, hogy aki egy objektíve csúnya emberrel van (és nem azért, mert csak az jut, hanem őt választotta), az biztos akkor vonzónak is látja az illetőt, és nem szégyenlené mások előtt sem.

Én tuti nem tudnék olyannal együtt lenni, akiről azt gondolom, hogy konkrétan csúnya. Viszont olyan volt már, hogy egy csaj nekem iszonyatosan tetszett, míg kb mindenki más azt mondta, hogy ronda. De engem egyáltalán nem zavart, mert számomra őrülten vonzó volt.

2012. okt. 20. 11:43
 19/32 anonim ***** válasza:
nézd meg az R J berger-t :D
2012. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nézd, valamivel szebbnek láttam a pasit egy idő után, meg láttam a szemeiben mindig a pajkosságot, ahogy rám tudott nézni, az vonzóvá tette, de azt tudtam, hogy ezt csak én látom rajta. Nem az volt a nagyobb baj, hogy szégyelltem őt, hanem az, hogy a barátaim biztosan lebeszéltek volna róla, és nem akartam ennek kitenni. Az volt a rossz, hogy neki nem hitték el, hogy együtt vagyunk, voltak közös barátaink, és ők végig azt hitték, hogy haverok vagyunk. Mai fejemmel tisztességesebb lennék és felvállalnám, de 18 éves voltam, kis hülye. :)
2012. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!