Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mire gondoltok, ha láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondoltok, ha láttok egy olyan párt, ahol valamelyik fél sokkal vonzóbb, mint a másik?

Figyelt kérdés

Tegnap haverral sétálgatva láttam az utcán egy gyönyörű lányt egy teljesen gyógyegér kockának tűnő sráccal. Engem felderített a látvány, haverom viszont lesajnálóan megjegyezte, hogy szerinte egy ilyen csajnak nem kéne összeállni egy ilyen sráccal.

Gondolom ti is láttatok már hasonló párosításokat (akár fordítva is). Ti ilyenkor mit gondoltok?


2012. okt. 20. 11:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
De egyébként ő sokat nyert ezzel a kapcsolattal, 22 volt akkor és szűz, miután mi szétmentünk, megnőtt az önbizalma, és mostanra házas ember! Elég csúnyácska felesége lett, de szeretik egymást, az a lényeg! Ha anno mi nem jövünk össze, ki tudja meddig maradt volna szűz. Szóval nem járt rosszul, ezért nem volt bűntudatom miatta.
2012. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Hát azért kíváncsi lennék hogy nézhetett ki, hogy ilyen szinten hihetetlen volt az együttlétetek :D
2012. okt. 20. 11:50
 23/32 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam egy szóval se hogy rosszat tettél volna vele :)
2012. okt. 20. 11:53
 24/32 anonim ***** válasza:
Sehol nem volt látható kép a srácról, elég ha ennyit mondok. :) Alacsony volt, zsíros hajú, a fogai összevissza álltak, a szemöldöke összenőtt, nagyon-nagyon vékony volt, pattanásos volt. A szemei mondjuk szépek voltak, legalábbis én szerettem a tekintetét. És az öltözködése botrányos volt! A farka viszont szép volt. :)
2012. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem az ellentéte ritkán fordul elő. Mármint gyakran látok ronda pasit szép nővel, de ronda nőt jó pasival nagyon ritkán. Ti nem így tapasztaltátok?
2012. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én egyszer láttam villamoson egy magas, jóképű, sportos, igényes, jól öltözött, abszolút minden tekintetben vonzó külsejű srácot egy kövér, trampli, zsíros hajú, pattanásos, jóindulattal is elég csúnya igénytelen lánnyal és csak néztem, hogy MÉGIS MIT TUDHAT az a csaj amit én nem, hogy ilyen pasija van? :D

Végül a kérdést a srác válaszolta meg azzal, hogy megszólalt. Buta volt, talán némi fogyatékossága is lehetett. Nem bunkó volt, semmi, csak nagyon buta. És a lány nagyon türelmes volt vele. Utána nem is tűnt furának, hogy együtt vannak.


Úgyhogy nem mind arany ami fénylik, és nem tudhatjuk, hogy mit tud felmutatni a csúnyábbik fél. :)


21L

2012. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Egyszer én a strandon láttam egy kigyúrt, jóképű pasit egy csúnya, összeesett, baltával faragott arcú nővel.

De egyetértek, fordítva tényleg gyakrabb. Talán mert egy férfi vihet státuszt/pénzt a kapcsolatba, míg minket ez egy nőben egyáltalán nem érdekel.

2012. okt. 20. 12:19
 28/32 anonim ***** válasza:
12:04 Nem, épp ellenkezőleg, ronda srácot még sose láttam semmilyen barátnővel (kivéve ha gazdag).
2012. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
És egy ismeretlen srácról honnan tudod hogy gazdag, te géniusz? :D
2012. okt. 20. 12:27
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem tud semmit, ő a gyik hivatalos bohóca :D Ne várj tőle értelmet, mert azt nem tud kipréselni magából.


On: Nos, nemtom ti hogy vagytok vele, de én kb bármelyik lányt sokkal vonzóbbnak találom, mint bármelyik fiút, így minden párnál így vagyok vele, hogy az egyik sokkal vonzóbb :D

Amúgymeg nem egy nagy vaszisztdasz, csak némi alapfelszereltség kell hozzá: agy, személyiség, normális viselkedés. Aki nem érti, hogy miért, annak valószínűleg nincsenek meg ezek.

2012. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!