Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétszer találkoztunk már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer találkoztunk már, minden nagyon jó volt, mind a kétszer ő csókolt meg a végén. és nem jelentkezik, csak tárgyailagos munkaügyben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ő a főnök, te meg a titkárnője. Ez a baj.
2012. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Dehoogy, ilyenről szó sincs! :D
2012. okt. 27. 20:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor mit értesz azalatt hogy csak tárgyilagos munkaügyben?
2012. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 palosm ***** válasza:
Randizz vele újra és kérdezd meg mi van vele? el van tűnve? Ennyiből nehéz megmondani,azt se tudom fiú vagy, vagy lány? lehet csak szexre kellettél volna de rájött hogy mégsem. nem jössz be neki eléggé de azért megpróbálta jobb híján, Talált mást. Tök mindegy mi a baj ha baj van az elején akkor hagyd inkább. Ha megis sikerül ezekután valami/összejövés, mindig csak rosszabb lesz(valószinüleg)és akkor már kötődsz is, megszoktad ne pazarold az időd mert véges!
2012. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. - A munkaügyet úgy értem, hogy dolgozunk együtt valamin két külön cégnél. Nekem nem feltétlenül ő a kapcsolattartóm, de néha küld egy-egy üzenetet munkaügyben, amik elég tárgyilagosak, bár tény, hogy minden másodikba valami kis humor vegyül... Az a baj, hogy mondták nekem, hogy nagyon tetszem neki, de ő félénk... mire meg már én szeretném a dolgot, valamiért falat húzott fel...
2012. okt. 27. 20:14
 6/20 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok! Vagy megbeszélitek, vagy behúzod egy félreeső helyre és lesmárolod!
2012. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Legközelebbi találkozásnál, ha amúgy már oldott a hangulat köztetek (tehát nem rögtön a 'szia' után) egy mondat közben egyszerűen csak fogd meg a kezét.

Nekem ezt egyszer javasolták, egy félénk pasinál, és bejött, el se engedte utána.:) Igaz, ez még a csók előtt volt. Ha tényleg a félénksége az oka, vagy olyasmi, hogy nem hiszi el, hogy kellhet neked, akkor ez meg tudja törni azt a falat.

Ha meg rosszul reagál rá, akkor megkérdezheted, hogy mégis mi a baj?

2012. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy most ne szaladj utána! Hidd el az nem jó, ha elkezded őt faggatni arról mondjuk, hogy mi történt, miért torpant meg. Ezt felejtsd el. Mondjuk finoman rákérdezhetsz egy kis idő után, hogy mi a helyzet nála és utalhatsz finoman arra, hogy szívesen találkoznál vele.

De hagyd, hogy ő lépjen, te csak szervezd, irányítsd a dolgokat, hogy minden rendben működjön. :)

2012. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Annyit tettem, hogy elhívtam programra nagyobb társasággal, hogy kifejezzem, látnám még... Munkára és családra hivatkozva nem jött. Többet nem hívom és nem küldök olyan jelet, ami bármilyen folytatásra való felhívás lenne, az biztos. Ha összefutunk kedves, vidám, jófej leszek, de ennyi.
2012. okt. 27. 20:41
 10/20 anonim ***** válasza:
Jobb, ha most hagyod a dolgot egy ideig. Én is ezt csinálom most egy sráccal. Nem keresem, nem loholok utána, elrejtem magam facebook-on... Ezzel arról is meggyőződhetek, hogy valóban érdeklem-e és, ha igen, akkor majd meg fog engem keresni. Kész. Elég volt, hogy mostanában mindig csak én írok rá és keresem. Ha igazán érdeklem, akkor keres, ha nem, akkor meg letojom az egészet és keresek mást. Ennyi.
2012. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!