Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg sokan hazudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokan hazudnak a társkeresős adatlapokon? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol,de semmi értelme nem lehetne,úgyis kiderül az igazság,nem?

#dysfvs
2012. nov. 2. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne nezz annyi TV2~t! :D
2012. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs tv-m,minden érdekes filmet le tudok tölteni...
2012. nov. 2. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi! :)

Hat most talakoztam egy pasival a netrol, aki olyan kepet kuldott magarol, amin meg kb. 30 kg-mal volt kevesebb, mint most... Persze megertem, ha komplexusai vannak, de ha hazudik, kesobb ugyis kiderul es ha akkor hagyom fakepnel, az neki fog meg jobban fajni... Szoval nem vagom, hogy mit akarnak ezzel elerni.

2012. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is rakás "füllentés"-sel találkoztam. Vannak, akiknek csak a randizgatás is bőven elég, többre amúgy is alkalmatlanok. Ők is tudják. Viszont őket is csak anya szülte, és valahol nekik is csak lenniük kell.


Mire az "kiderül az igazság", addigra már randiztak +1-et. Hogy semmi értelme ne lenne? Ezt gondold át még egyszer.

2012. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!