Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha adok magamra és normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha adok magamra és normális, értelmes vagyok, akkor miért nem találok egy ilyen pasit magamnak?

Figyelt kérdés
Tényleg, csak egy édes, számomra helyes srácot keresek, akivel boldog lehetek. Hol lenne esélyem, hogy leszólítsanak?
2012. nov. 6. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Számodra milyen férfi számít helyesnek?
2012. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

utcán pl...

De basszus nincs semmi hobbid?

Ott is lehet ismerkedni..

2012. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TOMAtm ***** válasza:

amszterdamban.

hol laksz pl,mert igy elég nehéz behatárolni.

2012. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Az baj, hogy a mai lányoknak túlságosan magasan van a mérce. Gondolom neked is csak a jó pasik kellenk, aki külsőre átlagos az már esélytelen. Én ezért nem szólítom le már a lányokat és veled sem foglalkozom, pedig régebben ráírtam volna itt is akárkire, de minek, felesleges, hatalmas igényeiteknek köszönhetitek a magányt.
2012. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

az nem hatalmas igény ha valaki helyes pasit akar magának.

Ebben semmi rossz nincs.

Ha te ronda vagy így jártál.

De nem kell másokra ráerőltetni azt hogy miattad lejjebb tegyék a mércét...

2012. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

"Ha te ronda vagy így jártál. "


Ez esetben neked bizony a kurv@ anyád...

2012. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 19:02


Nem vagyok ronda képzeld nem egy lány szerint helyes vagyok, csak ők a ritka értelmes, szívvel rendelkező kevés lányok táborát erősítik.

2012. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ASOT ***** válasza:
100%
egy "édes, helyes cuki srác" = nem fog leszólítani sehol!
2012. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor milyen csaj kell egy pasinak?
2012. nov. 6. 19:19
 10/12 ASOT ***** válasza:
attól függ h a barbibabás pasiknak vagy egyszerűen a megasztárért rajongó fiatal srácoknak, vagy esetleg akik 2 lábbal járnak a földön...
2012. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!