Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy gyönyörű lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű lány, aki nagyon tetszik,15 éves múlt és egyelőre csak a nevét tudom és azt, hogy egy gimnáziumba járunk. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon bejön, és szeretném megismerni, de nem tudom hogyan kezdjek neki a dolognak... hova lenne érdemes elhívni a lányt, hogy összeismerkedjünk, mit mondjak neki első alkalommal, hol szólítsam le? Ugyanolyan magasak vagyunk de ő majdnem egy évvel idősebb nálam úgyhogy nem tudom mennyi esélyem lenne, de mindenképpen szeretnék bepróbálkozni nála és jó lenne, ha sikerrel járhatnék. Tapasztaltabb fiúk véleményét várom, lányok ti pedig azt írjátok le légyszi, hogy mit szeretnétek hallani először egy pasitól?:)


14/F



2012. nov. 8. 22:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja, és holnap feltételezem, hogy mész suliba, úgyhogy itt az 1. esély!!! :) Komolyan mondom, úgy izgulok, mintha rólam volna szó... :D :D :D
2012. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
oké odaállok az ajtóba és megvárom:D
2012. nov. 8. 23:23
 13/19 A kérdező kommentje:
nem...én is keresem az alkalmat, hogy mikor tudnék hozzászólni. előző válaszoló, nálam nem izgulsz jobban:) de már veled is volt ilyen? hány éves vagy?:)
2012. nov. 8. 23:25
 14/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és a Te korosztályod... :) Amúgy nem szoktam kezdeményezni, mert az a fiú dolga, de át tudom érezni... :) íírj! :D
2012. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
már is..:)
2012. nov. 8. 23:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Melyik gimibe jársz?
2012. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szegeden az egyikbe:)
2012. nov. 9. 18:51
 18/19 anonim válasza:

Nálam is hasonló a helyzet...15 éves vagyok, és az oviban a középsőt kétszer jártam, így év vesztes vagyok(9.-es vagyok, de 10.-es lennék).

A lányt a suli egyik túráján ismertem meg, de sajna nem tudtunk sokat beszélgetni, neki is volt más társa, nekem is...Buszon próbáltam vele, de azért ott is más.

A gimiben ő 10.-es, és az oszt.termük a lehető legmesszebb van a miénktől.Viszont:Megnéztem egy héten, melyik órákban jön az osztályuk a miénkhez közel, és beírtam az órarendembe. :D

Így tudom, hogy mikor találkozunk.Meg kiderítettem róla dolgokat:Jár színjátszóra(tehát valószínűleg én is fogok), szeret túrázni(én is szeretek), és ha az iskolában az osztálya focizik, mindig szurkol nekik :P

Így nagyjából tudom, hogy mikor fogunk találkozni.Viszont ezek az időpontok sem tesznek ki elég órát ahhoz, hogy nyugodtan tudjak vele beszélgetni.


A lényeg:Ne félj, kezdeményezz!


Ha gondolod, írj!

2012. nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Oké, köszi:)
2012. nov. 10. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!