Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan srác még ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác még ezen a világon, aki vicces, magabiztos, határozott és helyes is? Ha igen, akkor hol?

Figyelt kérdés

Általában a fiúk többsége nem megy oda a lányhoz beszélgetni és nem hívja el randira. Én nem vagyok az a kezdeményező típusú és a jelekben még fejlődnöm kéne.


18/l



2012. nov. 9. 19:25
1 2
 11/17 anonim válasza:
Vannak ilyen srácok, én is ilyen vagyok (a helyes szó tényleg relatív). Lehet hogy tényleg nem jó helyen keresgélsz, menj el néha bulizni vagy a barátnőiddel valamerre. Próbálj meg egyértelmű jeleket adni (sokszor nézz rá, ha észreveszi hogy nézed akkor mosolyogj) ha ezek után sem lép akkor vagy nem vagy az esete vagy csak nem mer lépni. De a mai világban tényleg a bunkók és beképzeltek vannak többségben. Ha beszélgetni szeretnél akkor írj nyugodtan :) 18F
2012. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

vicces vagyok, magabiztos határozott, hát.. céljaim mindig is voltak és lesznek is, talán "sajnos" mindig ilyen tervezgetős voltam mert hát beleélem magam és ha nem jön össze jön a csalódás:D ezt mondjuk nem kéne annyira :) ha valamit elhatározok/tervezek arról nem, vagy csak nehezen tudnak lebeszélni, de helyes viszont - szerintem - nem vagyok, de tényleg relatív :)

én se megyek oda beszélgetni, meg van az oka, önbizalmam sincs viszont próbálkozom, hogy legyen (:

viszont válogatós vagyok -.-" hogy rohadjak el:D

18/f

2012. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt tanacsolom, hogy mindig annyit varj el masoktol parkapcsolati teren mint amennyit magadtol is elvarsz, ne tobbet. Majd ha magabiztos, hatarozott, aranyos es jo humorerzeku lany leszel akkor megtalalnak a hasonlo beallitottsagu fiuk.
2012. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ezek a mai pasik tényleg ilyenek de gyere a szhelyi művészeti suliba ^^ itt vannak helyes pasik nem is egy :DD és mellesleg viccesek udvariasak pl kinyitják neked az ajtót és előre engednek és nem mennek be eléd ^^és fogjuk rá hogy magabiztosak ^^
2012. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy van! Válts mozijegyet! ;)
2012. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezek mind igazak rám csak egy ici problem. a korosztály :S:S pedig nagy szinpatikusnak tünsz melletem nincs olyan hogy perc unalom a viccek csak özönlenek belölem


17\f

2012. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gabor1911 válasza:

Én például pont ilyen vagyok mondjuk az relatív , hogy helyes e de a többi amit felsoroltál igaz rám.

21 F

2012. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!