Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti hogyan dolgozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogyan dolgozzátok fel a visszautasítást?

Figyelt kérdés

általában be szoktam jönni a lányoknak, de aki nekem kell, annak pont nem. Annyira megvisel a dolog, már 3. történik ez meg velem, hogy szinte minden nőnek kellenék kivéve azt aki nekem is kell...


nem akarok picsogni, de a sorozatos kudarcokat hogyan tudja egy férfi feldolgozni anélkül hogy ne tekintené magát egy darab sz*rnak?


2012. nov. 13. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát engem nem igazán utasítottak vissza (ennek fő oka, hogy eddig 1 csajom volt 1 hétig 5 éve) és azóta nem voltam olyan szituációban h megkérdezzem lenne-e valami közöttünk, de attól függetlenül szerintem szarul viselném, ha azé már régebbecske ismerem..
2012. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Kb 1-2 nap alatt ha annyira beleéltem magam.Ha nem akkor 1 óra elég.

Most mit kezdjek vele?Vissza utasított ez van.Akkor már minek rajta agyalni.

Keresek mást

2012. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Van ez így! Legyen pontos elképzelésed, hogy milyen nőt akarsz és csak arra vadássz. Szépen, lassan, finoman. Nem tudom, hogy nyomulsz és azt sem, hogy mi a divat manapság. Én olyan nőt kerestem, akitől leesett az állam: 20 másodpercre láttam, de egy életre beleszerettem. Nyugodtan, izgulva, de határozott elképzeléssel kerülgettem. Mikor közel engedett magához én már örültem, hogy van némi esélyem, de ő addigra szerelmes lett belém! Pont fordítva történt, mint ahogy vártam!


Ebből csak az a tapasztalt, hogy ne add alább, másrészt meg az, hogy ne akarj sokat egyszerre. ... Ez 19 éve történt, azóta együtt vagyunk!


43F

2012. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sz@rul.1-2 hét legalább,mire visszajön a jó kedvem,addig,meg azon agyalok,hogy hol k*rtam el.
2012. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen az a típus vagyok, aki nem tud veszíteni. Útálom, gyülölöm, egyszerüen olyankor szétvernék mindent magam körül. Elönt a harag, gyűlölet! De! Engem még sosem utasítottak el, arra vigyázok, nem is udvarlok, inkább a biztonságérzet. Szarnak, nullának, értéktelen hulladéknak érezném magam,hogyha valaki elutasítana. Egyszerűen én az vagyok, akiről nem peregne le az ilyesmi. Jobb katalógusból választani ku rvát, az sosem utasít el, és máris át van lépve ez a kényes téma. Elégedett vagyok magammal, épp ezaz, hogy pont ezért nem akarom kockáztatni az önbecsülésemet. Kész csapda. De le baszom. Egy nő nem ér annyit,hogy kockáztassam az önbecsülésemet. Az nélkül nincs élet tovább!
2012. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, de pont úgy gondolkozol mint én:D

a büszkeség és becsület (önbecsület) teszi a férfit:D

de akkor hogy csajozol? megírod priviben ha megkérlek?

2012. nov. 13. 21:53
 7/21 anonim ***** válasza:

Sehogy nem nőzők pajtás. Úgy nőzők, hogy az útcán a lábam elé nézek, hogy egyrészt nehogy kutyaszarba lépjek, és hasznos továbbá, hogy nehogy meglássak valami nőcskét, aki aztán megtetszik, és kész a zűr. Mert derogál leszólítani, semmi kedvem nincs bevállalni egy visszautasítást. Nem, nincs bajom magammal, mint írtam, pont hogy most vagyok tökéletesen elégedett, elismertek, minden tökély, és pont hogy ezt az idillikus állapotot nem akarom kockára tenni egy konok maca miatt. Szegény, nagyon rosszul járna, ha elborul az agyam akkor kő kövön nem maradna. Inkább kerülöm őket. Azt meg főleg nem szeretem,ha húzzák az agyamat, flörtölnek, átba sznak.

Kinyitom a webkatalógust, kinézek egy kéjnőt, akibe hírtelen beleszeretek, aztán odaszokok hozzá, mint egy kivert kutya! Ez a nőzés módja az ilyen lelki férgek számára, mint amilyen én is vagyok.

Engem egyszerűen a józan ész, és nem a szívem irányít. sokak mennek a farkuk után, úgy vannak vele, inkább beáldozzák magukat, csakhogy ingyen puncihoz jussanak. Én nem. Nekem más az értékrend. Jobb szeretek elégedett de boldogtalan ember lenni, mint elégedetlen és boldogtalan is egy elutasítás következtében. MErt amivel most elégedett vagyok, az is szertefoszlana, ha elutasítanának.

2012. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
aham, én eszerint élek amit most leírtál. de mégis vágyom egy harmónikus, idilli párkapcsolatra, érzelmeket és egyedi élményeket ilyen kéjnők nem adhatják meg Neked. Nem vágysz egy normális kapcsolatra egy nővel aki tényleg tetszik, vagy Te is úgy gondolod, hogy ilyenre olyan kicsi az esély, hoyg mire megszerezhetnéd elvérzel lelkileg a sok csalódástól?
2012. nov. 13. 22:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Így van, elvérzel a fenébe a sok csalódástól, többnyilre ez szokott lenni. Főleg a tény miatt,hogy nem csak! azért utasítanak el a nők,mert nem tetszel nekik, nem vagy jó, hanem azért mert van akit jobbnak tartanak, és abba szerelmesek, vagy mert épp szemét hangulatban vannak. Dem égis neked csak az jön le,hogy ennek nem kellettél, mert! Nem vagy jó! És ekkor óhatatlanul sérül az önbecsülés. Egyszerűen a boldogság az olyan,hogy kockáztatni kell. Van akinek megér ez minden kockázatot, van akinek nem. Ez van. Nekem nem. Ha sokáig húzod, sokáig nem leszel képes olyan nőt találni, aki tuti tipp, ezer százalékig biztos vagy a jelekből,hogy minden okés vele, akkor egy idő után nem is fogsz rá gondolni,hogy kockáztass. Mit gondolsz, miért van itt ez a millió kérdés,hogy ez meg az a jel mit jelent? Mert ezek is így gondolkodnak, ha nincs 100% os tipp, hogy kinél érdemes bepróbálkozni, akkor inkább nem a pofáraesést választják. Majd pár év mulva rá fogsz jönni, ha még mindig nem akarózzól bevállalni,hogy jobb az alternatíva,amit írtam. Most még reménykedsz, most még álmodozol, még nem is gondoltad át egy párkapcsolat árnyoldalait, mert bizony az intim szexen kívül minden más árnyoldal, és nem tart az sem örökké, egy fokkal egy ideig nagyobb élmény, mint a szexpartner, de ugyanúgy végetér zömében pár év alatt egy párkapcsolat is. Majd rájössz!
2012. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

abszolút igazad van az a baj. én most kezdem realizálni ezeket, pontosan azt gondolom amit Te.

kamasz koromban túl sok hollywood-i filmet néztem ahol a szerelmek idilliek:D rá kell ébrednem a valóság nem ilyen.

nincs nő aki pont Rád vár, mert megd*gták előtted már 5-8-an adott esetben, már kiégett a sok csalódástól, csak tipizál és listázik, irreális elvárásokkal rendelkezik.

Én egész életemben ezt tapasztaltam, és egyszerűen semmi logika nincs abban, hoyg egy nőnek tetszel-e vagy sem. Pont a legbájosabb nőkben szoktam a legnagyobbakat csalódni, az ártatlan, szűzlányoknak kinéző nők törik össze a leginkább a szíved.

És az nem működik ha lejjebb adjuk az igényeinket? PL. egy közepes, nem olyan szép lánnyal?

2012. nov. 13. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!