Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti hogyan dolgozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogyan dolgozzátok fel a visszautasítást?

Figyelt kérdés

általában be szoktam jönni a lányoknak, de aki nekem kell, annak pont nem. Annyira megvisel a dolog, már 3. történik ez meg velem, hogy szinte minden nőnek kellenék kivéve azt aki nekem is kell...


nem akarok picsogni, de a sorozatos kudarcokat hogyan tudja egy férfi feldolgozni anélkül hogy ne tekintené magát egy darab sz*rnak?


2012. nov. 13. 21:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen, a tipizálás! Ezt útálom ,az átkozott előítéletek. Főleg ez a nők dilije,hogy csak szexre kellek neki, ha a külsőmet dicséri. Ha egy lánynak őszintén szt mondod,hogy figyelj, nagyon szép vagy! tetszel nekem! és ez mögött egy olyan gondolat van benned,hogy talán komolyan is tudnál érezni iránta, tudnád tisztelni, szeretni, egy igazi partnerként, de a sok köcsögfejű gyökér nőnek meg rögtön az jön le,hogy na ez a faszi is csak egy a sok hódító közül, mert a kinézetemet merte dicsérni, és csak meg akar egyszer dönteni, utána úgyis elhagyna! Tököm tele ezekkel az ostoba sztereotipiákban gondolkodó nőkkel. Dugjanak banánt a vakbelükbe, aztán hátha azzal jól érzik magukat. Egyszerűen fel kell fogni, hogy nagyon nem egyszerű. Rengeteg sokféle nő van, rengeteg sokféle elvárási szintel+ a nehezitő külső körülmények /jókedv, foglaltság,nehéz/könnyű időszakat van, épp kifélével van tele a töke, aztán egy kalap alá vesz azzal stb.../ A lényeg, szerelem- szexben akkkármi lehet! mindenre volt már példa. De igazán azt látom, hogy hosszútávon mindenki kiég, senki sem boldog. Csak álmodoznak, vágyakoznak.

Mi értelme van várni az igazira egyáltalán? Alapjában véve, ha belegondolsz, akik már házasságra adják a fejüket, csak kiismerik annyira a partnert, hogy érzik egy ideig, ő az iagzi, jééé,vele akarja leélni az életét,aztán sorra mint a futószalagmarhák a vágóhídon, úgy sorakoznak a bíróságon a vállóperre a párok. Mert egyszerűen egy idő után az is kihűl. Nincsenek tündérmesék. Nem hiszek én a szerelemben sem. CSak fogalmazzunk úgy hogy egy ideig tartó átlagon felüli vonzalom, ami úgyis végetér. Meg ugye miért is jó egy 20 éve tartó házasságban szenvedni, ha egy eligénytelenedett kaparó torkű házisárkány terrorját hallgatná az ember már évek óta. Jah, az az igazija, persze. VAGY NEM!

Ezért gondolom úgy,hogy sokkal jobb party a könnyen kapható /pnz alapú/ playmate szintű nőkkel foglalkozni, azokkal nincs annyi nyavaja, csak jogaid vannak és kész.

Ez egy rém önző hozzáállásnak tűnik részemről,de hol van igazság az életben? Ki szeret téged önzetlenül, vagy engem, vagy bárkit is? Kutya sem. Minden viszony mögött érdekek vannak, nem csak pénzügyi ,lehet ezér más.

A számomra! középszernek tartott lányokkal én nem foglalkoznék. Minek? Mi értelme van? Boldog tudnék lenni mellette? Kiteljsedne az életem mellette? Nem. Egyszerűen nem tudnám kiélni a szexuáis vágyaimat rajta, csak egy barát szintig jutna el. Ez van. Mindig másokon járna az eszem közben, az meg kinek jó? Neki jó, ha érzi, hogy nem vonzódom hozzá, hogy csak pótléknak van? Nem , nem jó neki se nekem sem.

2012. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hatalmas arc vagy tesó, komolyan:D eddig Neked áll a legközelebb a gondolkodásmódod az enyémhez. minden szavaddal totál egyetértek. hány éves vagy? :)
2012. nov. 14. 00:21
 13/21 anonim ***** válasza:
27. Te mennyi vagy , elvtársam? :))
2012. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

24, tehát kb egy életkor-tartomány, ezért láthatjuk így a dolgokat. ugyanazt a nő-generációt fűzzük mert én 28-ig is fel szoktam menni illetve nyilván Neked is alatta van kb 18-20-ig

Velem az a gond, mocsok érzelmes srác vagyok és rohadtul nehéz lemondanom arról hogy szeressek egy nőt. Ez a legnehezebb. Mert igazából, minden ember tartozni akar valahova és biztonságra vágyik, szeretni akar. Nyálas vagy sem, mi férfiak is, max ha nem tesszük kompenzálhatunk. Tulajdonképpen én is folyamatosan kompenzálok, mert nem jön össze a valóság (hogy milyenek a lányok a valóságban) és az idea (hogy milyeneknek akarom hinni őket). Valójában sajnos a férfiak lebutított kiadásai vaginával és tele az emberi hulladék tulajdonságokkal. De a fejemben létezik az ideális, édes, igazi nő képe. Ezen nem tudok dülőre jutni.

2012. nov. 14. 00:46
 15/21 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem szeptemberi születésű vagy te is? Csak úgy csillagjegy miatt kérdezem. Mert azok az emberek jobban sértődősek, jobban benyelik a csalódásokat, nehezebben is heverik ki, mint egy oroszlán jegyű pl, vagy egy egyéb átlag akármi, nem tudom azért mindet annyira.

Én is egyébként érzelmesebb vol/tam/ de ma már nem ez jellemző. Egy idő után eljut az ember a lelki kiüresedés szintjére, átértékeli az ember a dolgokat, aztán úgy vagyok vele,hogy hagyom a pi csába. Persze, ez elvekben nagyon fincsi érzés, hogy szerelem, meg összebújunk, és örökkön örökké együtt az menyországközeli állapotban, de nem így van ez azért na. A valóság más, egészen más. 1000 emberből 1 van ilyen akinek ez az utópisztikus akármi, amit jónak elképzelünk összejön. Egyszeűen annyi esélyed van rá, minthogy telibekap egy gömbvillám. Nem túl gyakori.

A másik amin meg elgondolkodtam, az az,hogy miért is rossz az, ha egy lakásnál fogadó prosti lánnyal foglalkozom egy életen át? Eleve ott nem ér elutasítás, mert a pénz kiváltja a feleslegesen vállalt kockázatokat, a másik meg az,hogy egy olyan lány is szerethet a pénzen kívül magamér nemigaz? Szerintem igen. Valahogy ezek a prostilányok olyanok, szoktam nézni a hírdetéseket,hogy egyszer csak pár hónap, év után eltünnek. De hova tünnek? Oda,hogy valami fickó felszedi őket. De ez a lényeg,hogy náluk könnyebben, gördülékenyebben megy minden az ismerkedéssel. még ha egy szex alapú barátság jön össze velük, már azzal is bőven be lehet érni. Sokan vannak akik érzelmileg kötődni kezdenek ilyen lányokhoz, beszámolókból olvasni ilyet is. Mivan ha egy ilyenbe szeretek bele, és ő is megszeret engem? Engem még ez sem zavarna. MAgamögöttt hagyná a multját. Mint írtam már, a külsőmmel elégedett vagyok, tehát annyira ez a verzió sem volna kizárható számomra.

Ugyanolyan nőzés ez is mint ha egy átlag lánnyal foglalkozna az ember. Csak nincs vesztenivalóm, csak annyit kell tennem ,amennyit akarok,azért hogy jól érezzem magamat. Ráadásul ilyenekkel még akár ha megkedvel, össze is lehet jönni, hisz köztudott,sok olyan van amelyik tanulmány mellett mellékesen csinálja ezt a melót. Egy ilyen fullos nőt gondolj bele, hogy mennyire nehéz útcán, vagy akárhol megközelíteni, mindig van valami patkány,aki körülzsongja, vagy jönnek a spekulációk,hogy biztos van valakije, mivan ha elutasít,ha nem akar beszélgetni ,satöbbi.

HA viszont! befizetsz, akkor máris ez a kényes szakasz át van ugorva, szerintem jobb igy nőzni. Így is lehet örömteli nemi életet élni, igazán nálam annyira nem is elvárás,hogy felszedjem, elég ha ottvan a tudatalattimban a gondolat,hogy akár még ez is megeshet.

Én egyébként nem vagyok szexuálisan önző, engem nem zavarna még az sem,ha rajtam kívül más kanok is rájárnak ,elég ha szeret engem is. Minek kisajátítani egy nőt? Akkor csak felesleges stressz generálódik az agyadban /féltékenységnek hívják/ hogy mikor veszíted el? Mikor fogják elcsábítani, tudok -e elég jó lenni,hogy tartani tudjam a színvonalat amivel hosszú idő után sem unalmasodik el a viszonyunk? EZek nem jó dolgok, semmi értelme nincs tehát kisajátítani egy partnert. Tessék itt egy példa a normál párkapcsolat árny oldalára a sok közül. Ezeket végig kell gondolni, tudni kell mérlegelni, hogy mi éri meg, milyen áron! mit nyerhetsz, miket veszthetsz?!!

2012. nov. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Olvasom még az utolsód, életkorban nekem kb 20 tól 35 ig számít nőnek a nő. Alatta taknyosok, még elég kiforratlanok, ráadásul tinilánnyal hosszútávút tervezni szinte tilos, és értelmetlen. Ezek még ilyenkor próbálgatják a szárnyaikat, illetve mennek más városba továbbtanulni, a távolság szétszakít. A távkapcsoalat az egy hulladék. Egy idő után ugysem kielégítő. Úgyis meglát valami elérhetőbb, jobb kant magának, aki kéznél van, emez meg távolból csak hitegetve van. Tini lányok egyáltalán nem jó party tehát semmilyen téren. Igazán ezek a mai tinik meg nagyon gázosak, ezek nem a kemény fickókra buknak zömében már, hanem a nyápic tarkabarka festett homárokra. Szóval nem témák nálam. Úgy kb. 20 évestől felfele már toleránsabbak sok téren, jobban alkalmazkodnak, nem gondolják azért azt hogy ők a világ közepe, jobban tudják,hogy csak nők, hol a helyük,meg az izésük sem ficamos annyira. De akkor is amiket fentebb írtam az ugyanúgy igaz az ismerkedési nehézségekre, kockázatokra vonatkozóan ezeknél is. Ugyanúgy mindnek ottvan a fejéban az a karakter amit keres magának, és ha te nem feded le ezt, lehetsz akármilyen jó, elhajt a pi csába. Mint írtam, szarinte/m/ középszerrel nem érdemes foglalkozni alapon. Persze másnek az lehet hogy a csúcskategoria, de ha nem álmai karaktere, akkor nem lesz vele boldog. Ez meg mindig benne van a pakliban. Már eleve az átlag nőknél az indításnál el lehet ilyen mód vérezni. Viszont így egyiket sem próbálhatod fel magadra szexben, az átlag nők ezért sokkal nehezebben megközelíthetők elméletileg általánosságban, mint a fizetős társaik.

Tudom, látom, hogy te is egy normális rendes lányt keresnél egyébként, de szerintem van egyébként ilyen, simán van, én nemrég láttam is ilyet,szép is, meg totál természetes, aranyos. De 20 tól felfele kell keresni. Meg ugyebár ezekre van másnak is esze,hogy már lecsapott rájuk jóval előbb. Ilyenek körül általában mindig hatalmas társaság van, állati nehezen megközelíthetőek. Ez meg engem rohadtul zavar. Odamennél, leszólítani, aztán a ku rva rohadt társasága meg odajön, hogy figyelj már öreg, kopj le a faszba, nem kellesz ide, mit csináljak, verjem szét a fejét? Érted... NEm jó ez. Könnyebb fizetőssel. VAn olyan, amikor nem a rögös utat kell választani. Nem midnen esetben nevezhető ez gyávaságnak. A szerelmi ügyek egy nagyon kényes terület. Észen kell járni benne nagyon.

2012. nov. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

aham, de mi a helyzet a nemi bajokkal? én elég hipochander vagyok és nem tudnék ellazulni kellően egy olyan nővel, akiben már félezer pénisz járt.

oké van a gumi, de az nem 100% még hiv esetén sem. minél többet k*vázol annál nagyobb a sansz valami bajra.

azért egy barátnő az más tészta lenne.

tényleg kár hogy minimális a normális nők száma, akik valódi társai lehetnek egy férfinak, és jellemzően tényleg foglaltak.

én arra gondoltam a munkába, sportba és a barátaimba fektetem minden energiám. csak nem tudom még hogyan ignoráljam a nőket hosszabb távon. 2-3 hétig bírom, de aztán rám jön a kibírhatatlan kangörcs

2012. nov. 14. 01:50
 18/21 anonim ***** válasza:

Igen, megértelek, nekem is átszaladt már az agyamon ez a nemi betegésg dolog. Durex extra safe+ egészségügyi igazolás bemutatása a lány részéről, és nincs igazán gubanc. Egyébként végülis ez a normál lányok esetében is ugyanúgy fennáll, főleg a diszkózósok, ha belegondolsz. aZért az atraktívabb kis dögök zöme jár szórakozóhelyre. Azokon is átment már pár vérfarok. Gondolom azért azokkal sem úgy indítanál,hogy na drágám, elcaplatunk a vérvételre, bevizsgálni,hogy nem-e veszett vagy!? szerintem nem. Egyébként ami halálos nemi baj, meg húzós,az azért egy jól felpakolt kotonnal kiküszöbölhető. CSókkal nem annyira terjed kb. semmi, főleg ha nincs kisebesedve a száj. De azt is megértem,ha te nem akarod persze, majd tudod te, neked mia a jó. Én nem félek annyira ettől. Bár még a halált is bevállalnám egy jó, igazi jó szexért!

Halál / csalódás! melyik a rosszabb? A csalódás szerintem rosszabb sokkal a halálnál. Egyszerűen értéktelen nullának érzi magát az ember ha csalódik, meghalni meg lehet büszkén elégedetten is. Ez a különbség. Sokkal jobban tudok tartani például egy elutasítás kockázatátol, mint egy nemi betegésg kockázatától. Ráadásul a nemi betegség ellen jobban is lehet védekezni, elutasítás meg olyan mint az orosz rulett. Bármi megeshet igazán.

2012. nov. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jaja, én is ezekbe temetkezem, sport, meg karrier satöbbi, de a nőket egy idő után nem lehet ignorálni, meg nem is éri meg. Vagy így vagy úgy de dugni kell, mert szétszed az elméd. Teljesen idegbeteg, ingerültté , életeluntá válasz. Hiába van hibbi, karrier mödötted, akkor is öl a tudat, a vágy a pinára. Ez van. Ezért vagyunk emberek/valemalyest állatok.
2012. nov. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy még gimis koromban 15 évesen igaz szerelemről, harmonikus párkapcsolatról, vad és őszinte szexről ábrándoztam, sőt még gyerekeket is szerettem volna és családot, ma már örülök 1-1 összekapart kúrásnak is, pedig iszonyatosan sok képmutatás és szinészkedés kell hozzá (én nem k*rvázom csak szimpla könnyűvérű nőkkel kezdtem, akiknél tudtam hogy bejövök nekik és könnyű prédák). Persze szerelmes ezekbe nem leszek, és nem is társak se lelki se szellemi értelemben, de jobb mint a semmi. Mint a vámpírnak a patkányvér;) Szóval így el-el vegetálok én is, és kezdek ráeszmélni ez a valóság. A nők többsége nem képes nekem semmit sem nyújtani szexen kívül. Én próbálnék, de egy embert nem tudsz megváltoztatni, nem tudok neki normális értékrendet, eszet, hobbikat és konstruktív álmokat adni. Nem vagyok én sem tökéletes, de emberileg sokkal többre tartom magam a legtöbb nőnél, ezért sem tudok rájuk társként nézni. De az az átkozott idea akkor is ott marad valahol a fejemben, mi van ha mégis létezik egy elveszett értékes és szép nő valahol a városban, csak pl. egy könyvtárban ül? :D
2012. nov. 14. 02:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!