Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti hogyan dolgozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogyan dolgozzátok fel a visszautasítást?

Figyelt kérdés

általában be szoktam jönni a lányoknak, de aki nekem kell, annak pont nem. Annyira megvisel a dolog, már 3. történik ez meg velem, hogy szinte minden nőnek kellenék kivéve azt aki nekem is kell...


nem akarok picsogni, de a sorozatos kudarcokat hogyan tudja egy férfi feldolgozni anélkül hogy ne tekintené magát egy darab sz*rnak?


2012. nov. 13. 21:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen, bár naggyából azonos állásponton vagyunk, és ez jó, de te azért örülj neki,hogy rendes hozzáállású fickó vagy, mert aki végülis belül így érez, azzal nincsenek komoly gondok. Írtam, hogy lelki társ az nem rossz ha van, egy rendes nőt kifogni, de nehéz, viszont én valamelyest más vagyok mint te, mert én például sosem voltam családcentrikus. Odáig eljutott már az elmém, hogy barátnő az egy hosszútávúra igen, de családalapítás és annak nyűgjei az már viszont nálam nem bejövős :) szóval olyan kettősség van itt nálam. Márpedig ez így nem járható út .100 nőből 97 gyereket akarna, hosszútávon úgyis bebuknám tehát, én nem vagyok az a családalapítós elképzelésű. Ilyen táarsadalmi, politikai viszonyok közt amik most vannak dilettantizmus is ilyenekre rágondolni én úgy vagyok vele. CSalád nyomorba dönt! gyengévé tesz szerintem.Én pont ezért nem érzem akkora tragédiának kihagyni a nem pénzezért nőket. Tudom, hogy mit nyerhetek nélkülük, még akkor is,ha tudat alatt a vágy hajt. Szabadságot nyerhetek, ami elég nagy kincs, a párkapcsolat egyszerűen túl nagy elkötelezettséggel jár. Egyszerüen nem is MEREK ilyesmibe belemászni, mert fene tudja,hogy jönnék ki belőle. Kö keményen megütheti az ember a bokáját.
2012. nov. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!