Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg a jòképű pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a jòképű pasi olyan, hogy szinte barmit vesz is fel, akkor is tetszeni fog a legtobb lanynak, egy ronda pasig akarmit is vesz fel akkor is csunya elutasitasokat fog kapni?

Figyelt kérdés
Nem tul sokat szamit a ruha azt latom. Ha.nem helyes a pofid akkor szinte mindegy mit veszel fel, nem segit. En nagyon ronda paai vagyok arcra, eddig egy baratnom volt 26 eves korom ellenere. Pedig izleses ruhataram van, vagy 30 jo cipo, 50-50nagyon jo nadrag es pòlò. Semmit sem ért. Nem segit semmit a csajozasban. Mi a kegoldas?
2012. nov. 14. 09:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19-es, 20-as vagyok, bocs egyszer elküldte a felét, gőzöm nincs, miért...
2012. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért kellett felpontozni az a csajt aki szerint ribanc vagyok..:D

Mondja úgy hogy nem is ismer;)))

2012. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Annyiban számít az egész, hogy ízléses legyen a megjelenésed, ne mondja azt a csaj, hogy "Fúúúúj!"


De kérdező, te várd a sokezres cuccaidtól, hogy csajozzanak helyetted (várhatod is), addig az igazi férfiak majd felszedik a lányokat a sármjukkal, határozottságukkal, önbizalmukkal. :)

2012. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!