Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg a jòképű pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a jòképű pasi olyan, hogy szinte barmit vesz is fel, akkor is tetszeni fog a legtobb lanynak, egy ronda pasig akarmit is vesz fel akkor is csunya elutasitasokat fog kapni?

Figyelt kérdés
Nem tul sokat szamit a ruha azt latom. Ha.nem helyes a pofid akkor szinte mindegy mit veszel fel, nem segit. En nagyon ronda paai vagyok arcra, eddig egy baratnom volt 26 eves korom ellenere. Pedig izleses ruhataram van, vagy 30 jo cipo, 50-50nagyon jo nadrag es pòlò. Semmit sem ért. Nem segit semmit a csajozasban. Mi a kegoldas?
2012. nov. 14. 09:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jön be nekik ez az újgazdag stílus... vegyél vissza.
2012. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne vegyen vissza

Legyen magára igényes.

Ha még igénytelenül is néz ki akkor bszhatja.

17/L

2012. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ma 09:44: Szerintem te meg egy pénzre hajtó ribi vagy :)
2012. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem te meg ostoba :)

Nem is ismersz.

Nekem csak az a lényeg hogy ne legyen igénytelen

Most azért mert szeretem a divatot és szeretem ha a barátom is jól néz ki pénzéhes vagyok?

Tudod te miről beszélsz egyáltalán??:DD

2012. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ha minden áron belvárosi, budai csajt akarsz, persze, akkor mindez fontos, de azokból sok a hálátlan könnyen félrekoooró leány. Én azért nem fektetnék bele ekkora energiát.
2012. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Igen. A ruhatár nem segít semmit, az arc meg a magasság számít a csajoknak.

Az egyik válaszolónak pedig: Seal nem szép, ellenben gazdag és híres. Egyéb kérdés? :)

2012. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
és feka :)
2012. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

egy igazán helyes srácon nem számít a ruha,

modellekbe is ezt súlykolják, h egy krumpliszsákban is jól kell tudni kinézni, csak a kisugárzástól függ...

2012. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de szerintem számít az öltözködés. Az is számít, hogy Te hogy érzed magad a ruháidban. Mondjuk az egész pont semmit nem ér, ha azt gondolod, hogy a jó öltözködéshez "30
2012. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de szerintem számít az öltözködés. Az is számít, hogy Te hogy érzed magad a ruháidban. Mondjuk az egész pont semmit nem ér, ha azt gondolod, hogy a jó öltözködéshez "30ezer forintos cipőm van" kell. Mert szerintem, aki ezzel akar felvágni, aki azt gondolja, hogy ez kell a jó külsőhöz, az mindig valamit kompenzálni akar. Nem a ruhák árán múlik ez.
2012. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!