Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogy velem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy velem nem akarnak beszelgetni a pasik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hogy hangzik, de tenyleg csak meg... akarnak. Volt olyan, hogy elso randin, az elso 5 percben kozolte, hogy adjak neki csokot. Amikor nemet mondtam, akkor kiakadt, hogy miert nem. Erre ott hagytam.

Amikor en is mutatok egy kis erdeklodest, akkor mar azt hiszik, hogy rogton a targyra terhetnek. Beszelgetni, megismerni, hogy mi rejtozik bennem, csak azok a fiu barataim akarnak, akik meg nem akarnak tobbet baratsagnal. ( van baratnojuk, kozoltek, hogy csak barat- szoval tudom)

Naiv vagyok, ha eloszor szeretnem kicsit megismerni a fiut mielott agyba bujok vele? Ha azt varom, hogy erdeklodjon az agyam irant is, ne csak a testem irant?

Ugy latszik a ketto egyutt nem megy. De nem ertem, hogy miert nem.


2012. nov. 14. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

na látod ezt én sem értem!

hogy olyanok (most nem akarok bántani senkit, meg a mellem se verni) akik nálam kevésbé dekoratívak meg eszesebbek miért érdemlik meg hogy értük küzdjenek, érdeklődjenek a kis érzéseik, gondolkozásmódjuk etc. iránt, engem meg 5 perc után járásra akarnak kényszeríteni megismerés nélkül és várják a mihamarabbi szexet.

aminek aztán az a vége hogy ezt nem tudom megadni, lelépek és utána hallom vissza hogy én vagyok a kis kényes királynő akinek senki nem felel meg, vagy a büdös r.banc aki mindenkit elutasít

persze, ha ilyen dúvadként közelítenek csak tönkretesznek mindent, ami kialakulhatna.

az pedig nem igaz hogy nem veszem észre a félénkebbeket ... észreveszem de velük nem tudok mit kezdeni. ott ül, ha mosolygok talán félénken visszamosolyog ha nem azonnal lesüti a szemét. odamegyek hozzá, kérdezek valamit, halkan makog valamit és gyorsan lelép, szikrányi érdeklődést nem mutat ... még valami e-mail-címet sem nyom a kezembe hogy gondolnám hátha érdeklem.

így viszont nem megy a dolog.

alapjáraton nagyon ritkán ismerkedek szóval az sincs hogy tapadnék, bárkit is hajszolnék.

mindig engem választanak

2012. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy tini. A szex létszükséglet, beszélni pedig lehet szex előtt, után stb...
2012. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Furcsa én pasiként ugyanezt érzem a csajoknál. Ha nincs első randin csók vagy nem nyomulok mint egy idióta, akkor már egyből változik a hozzámállásuk, nem keresnek, passzívvá válnak. Aztán megszűnik a kapcsolat. Hiába töröm magam hogy találkozzunk és ismerjük meg jobban egymást lelkileg, mintha falnak beszélnék.



Legutóbbi randin pl azért szűnt meg (utólag kiderült) mert nem csókoltam meg a lányt a randi végén. Most hogy várhatja el valaki hogy 4 óra levelezés, meg 2 óra élő beszélgetés után én smárolni fogok vele?!



Néha tényleg olyan érzésem van, mintha rossz bolygóra születtem volna! De keresgélek tovább, 1 értelmes előbb vagy utóbb csak akad számomra is.



23F

2012. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as utolsó akkor egy cipőben evezünk egy csaj azért dobott engem, sőt jött a Legyünk csak barátok szöveggel...amiért nem csókoltam meg randi végén.

Miközben azt mondta hogy nem akar semmit elsietni...mondom magamba akkor oké.


szóval...szerintem már nem csak te születtél rossz bolygóra.


Legszívesebben csinálnék egy csúszógépet (transzlokációs szerkezetet inter-dimenzionális utazáshoz) mint a Slidersben a főszereplő és átcsúsznék egy másik világba ahol nem ilyen ostobák a nők.


28F

2016. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!