Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket nagyon zavar, ha egy lány ideges típus?

Figyelt kérdés

Persze nem mindenkivel, sőt a barátaimmal nem is szoktam kiabálni, még ha fel is idegesítenek valamivel, lehiggadok, csak amikor idegenek szólnak be pl. akkor olyan agyf.szt kapok... Egyszerűen nem tűröm, amikor idegenek ócsárolnak, úgy, hogy nem is ismernek ráadásul... Vagy amikor valami, aki nem épp a kedvenc ismerőseim közé tartozik, hülyeségekkel fáraszt. Persze az utóbbi esetben azért nem kezdek el vele ordibálni, csak egy picit bunkóbb hangnemmel elküldöm, mert nem vagyok rá kíváncsi. Viszont ha valaki kritizál, hát akkor néha elég idegbetegen tudok viselkedni. Tudom, hogy ezen változtatnom kellene, és próbálok is, de nem megy, túl sok a felesleges energiám vagy csak alapból ilyen a természetem.

Titeket nagyon zavarna, ha egy lány, még ha veletek nem is, de az ellenségeivel így viselkedne? (Azért azt hozzáteszem, azt, hogy idegbeteg, nem szószerint értettem, csak hangos ordibálás, ilyesmi....de amúgy próbálom magam nyugtatgatni, úgyhogy ordibálni is csak akkor szoktam, ha tényleg nagyon felidegesítenek)

15/L


2012. nov. 16. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15 évesen bőven van időd változni.Fogsz is.
2012. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálok. De egyébként valaki tudna esetlen tippeket adni, mivel kezeljem az idegességemet?
2012. nov. 16. 15:25
 3/17 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok már és ugyanilyen vagyok :S az én párom nagyjából tudja kezelni
2012. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Most nem akarok indiszkrét lenni... de maszturbálsz? Mert ha nem, akkor próbáld meg :D Ha meg igen, akkor többet, vagy kevesebbet... amúgy ha nem idegbeteg vagy, hormonális lehet (korodat nézve pláne). Vegyél egy szivacslabdát, és nyomkodd, vagy néha menj el valami nyugis helyre, és csak ordíts :D
2012. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
na igen.sokat segít ha levezeted a feszültséget
2012. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
számolj el 10-ig magadban
2012. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül!

:D

Megfelelő partner kell és kész!

2012. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hmmm...ahogy olvasom a soraidat, értelmes lánynak tűnsz. Nincsenek helyesírási hibáid, nem rövidítesz le szavakat. Pár napja kezdtem el ebbe a fórumba írogatni, és azt hittem, hogy a mai tinik teljesen degeneráltak. Hát vannak kivételek hála istennek.


Nos, a kérdésedre válaszolva...ha van okod rá, akkor nem zavar, de ha valaki direkt feszültséget generál, és stresszeli magát, az már eléggé visszataszító, mert túl sok a negatívum. Tojd le, ki mit mond rólad, ne adj lelkileg sivár emberek véleményére, csak azokra, akik tiszta szívből szeretnek.

Kerüld a negatív embereket, mert ők csak le akarnak húzni a szintjükre ugyanabba a szenvedésbe, mert irigyek rád, hogy boldogabb és sikeresebb.

2012. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*mert irigyek rád, hogy boldogabb és sikeresebb vagy náluk
2012. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon nyugodt vagyok, úgyhogy engem nem zavar... csak szerintem még a nyugodtságomon is mégjobban felidegesednél :DDDD


20f

2012. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!