Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket nagyon zavar, ha egy lány ideges típus?

Figyelt kérdés

Persze nem mindenkivel, sőt a barátaimmal nem is szoktam kiabálni, még ha fel is idegesítenek valamivel, lehiggadok, csak amikor idegenek szólnak be pl. akkor olyan agyf.szt kapok... Egyszerűen nem tűröm, amikor idegenek ócsárolnak, úgy, hogy nem is ismernek ráadásul... Vagy amikor valami, aki nem épp a kedvenc ismerőseim közé tartozik, hülyeségekkel fáraszt. Persze az utóbbi esetben azért nem kezdek el vele ordibálni, csak egy picit bunkóbb hangnemmel elküldöm, mert nem vagyok rá kíváncsi. Viszont ha valaki kritizál, hát akkor néha elég idegbetegen tudok viselkedni. Tudom, hogy ezen változtatnom kellene, és próbálok is, de nem megy, túl sok a felesleges energiám vagy csak alapból ilyen a természetem.

Titeket nagyon zavarna, ha egy lány, még ha veletek nem is, de az ellenségeivel így viselkedne? (Azért azt hozzáteszem, azt, hogy idegbeteg, nem szószerint értettem, csak hangos ordibálás, ilyesmi....de amúgy próbálom magam nyugtatgatni, úgyhogy ordibálni is csak akkor szoktam, ha tényleg nagyon felidegesítenek)

15/L


2012. nov. 16. 15:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én messziről kerülném az idegbeteg állat nőket. Ki szereti az ilyet. Igazából sosem tud ellazulni, meg mindig csak kötekszik, azt keresi, hol tudna összeveszni velem. Ha össze akarnék bújni vele henteregni kicsit, akkor is a hagyjál, most nincs kedvem! beugatást kéne hallgatni, az ilyenekre rá se szarnék.
2012. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy ne ülj föl holmi provokációnak sem. Ha valaki könnyen provokálható, az szórakoztató lehet azoknak az embereknek. Szóval, ne harapj rá, holmi provokációnak.

Sokkal többet érsz, mint amennyit gondolnak rólad ezek.

2012. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én meg mondom őszintén, nagyon messziről el akarom kerülni az ilyen nőket. Az ilyen állandóan partizánkodó, fontoskodó, másiknak aláásó, ellenszenves nőket emberként is nehéz tekinteni, nem még nőként...


Persze ez csak az én véleményem. Nyugodt életet szeretnék, szappanoperát inkább csak TV-ből szeretném nézni.

2012. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat :)

15:33 Köszi.

15:36 Nem hiszem, a nyugodt emberek között jól szoktam érezni magam. Kivéve, ha valaki túl nyugodt, vagyis 1 év, mire kinyög egy mondatot, érted...

15:37 Neked ki mondta egy szóval is, hogy én mindenbe belekötök?

15:47 Ez végül is igaz, visszagondolva tényleg nagyon sokszor veszekedtem másokkal, mert provokáltak, én meg nagyon adok mások véleményére :S

15:53 Idegbeteg anyukád.

15:59 Gratulálok, ismét egy értelmes ember, aki még olvasni sem tud :))) Nem tudom, észrevetted-e, de egy szóval nem írtam arról, hogy fontoskodó vagyok vagy hogy aláások mindenkinek...Most úgy komolyan, benned hogy születnek ilyen gondolatok??

16:26 Szerintem meg az ilyeneket kéne akasztófára vinni ;)

2012. nov. 16. 16:58
 15/17 anonim ***** válasza:

15:36 vagyok


Értem... szóval akkor tényleg nem zavarna és még te is jól éreznéd magad :D

Jöjjünk össze, b@szki! :D

Hol laksz?


20f

2012. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok..
2012. nov. 16. 17:19
 17/17 anonim ***** válasza:
15 évesen tapasztaltad már milyen együtt dolgozni pl. ilyen emberekkel? Rengeteget kell még tanulnod. Többet olvasni, kevesebbet írni. Többet hallgatni, kevesebbet beszélni. Előnyhöz jutsz vele.
2012. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!