Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik, ha sikertelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik, ha sikertelenek a csinos lányoknál akkor képesek kissé lejjebb adni az igényeiket. De a lányok többsége erre miért nem képes akkor sem ha nincs sikerük az alfahímeknél?

Figyelt kérdés
Mert egyre inkább azt látni, hogy a pasik akik nem sikeresek a lányoknál erőt vesznek magukon és olyan lányoknál próbálkoznak, akik nem csinosak. Igen ám, de a nem csinos lányok többsége mellett is mindig van 2-3 fütyi aki szívesen megmártaná a nem túl szép lány nunijában a répáját. Sok pasi sokkal lejjebb veszi az igényeit, csak ilyenkor meg már az van, hogy a nem szép lányoknál lassan minden nem helyes pasi is bepróbálkozik és a nem szép lányok is simán tudnak válogatni. A nem csinos és arcra sem szép lányok pedig ezáltal megtehetik, hogy a rájuk fanyalodó ronda és átlagos pasik közül is simán tudnak válogatni és a legsportosabb pasinak adnak esélyt. Azért látni szinte már lassan mindenhol molett, nem annyira vonzó arcú lányokat, magas és vékony srácokkal. Mert a lányok nem adnák lejjebb az igényeiket akkor sem, ha piros hó szakad, mert megtehetik a sok sikertelen pasi révén, hogy válogatnak rogyásig. Aztán ha a molett lánynak sikerül egy átlagos arcú és sportos testű pasit megszerezni, akkor sokkal inkább bele tudnak így integrálódni a ,,csordába,, ahol a csinos lányok helyes pasikkal vannak. Tehát jobb esélyük van az elvegyülésre. Vagyis a végén megint csak a ronda pasi szívja meg a dolgot, hiába vitte le az igényeit a lányokkal kapcsolatban a béka feneke alá, ha a többi pasi is (aki a rondától egy kicsit is jobban néz ki)levitte azt. Ezt pedig ugye betetőzi az, hogy a lányok senki és semmi hatására nem viszik lejjebb az igényeiket, hiszen tudnak válogatni, mint anyám tyúkja a kendermagban. Vagy nagyon el vagyok tévedve a meglátásomat illetően?
2012. nov. 17. 13:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok. Én sokáig nekem tetsző lányoknál próbálkoztam, de az ő igényeik olyan magasak, hogy mindig csak megaláztak, kigúnyoltak, visszautasítottak. Ha dugni akarok, akkor ronda lányoknál kell próbálkoznom vagy mehetek prostizni, de az meg drága mulatság. A szerelem meg esélytelen a számomra, belém sosem tudna egy lány sem szeretni a ronda külsőmön túl senki sem kíváncsi, hogy milyen vagyok belül.
2012. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Itt most nem arról van szó, hogy kicsit sem tetszik. Mert ha tényleg elég volna, hogy kicsit is tetsszen a pasi, akkor sokkal több átlagos pasinak lenen csinos csaja. De a lányok nem érik be azzal szerintem ha csak kicsit tetszik, azt akarják, hogy szinte tökéletesen bejöjjön neki és a barátnőknek is, hogy irigykedhessenek rá. Sok ilyen lányról tudok, többről, mint akik nem ilyenek.
2012. nov. 17. 13:28
 13/35 anonim ***** válasza:

"Itt most nem arról van szó, hogy kicsit sem tetszik. Mert ha tényleg elég volna, hogy kicsit is tetsszen a pasi, akkor sokkal több átlagos pasinak lenen csinos csaja. De a lányok nem érik be azzal szerintem ha csak kicsit tetszik, azt akarják, hogy szinte tökéletesen bejöjjön neki és a barátnőknek is, hogy irigykedhessenek rá. Sok ilyen lányról tudok, többről, mint akik nem ilyenek."


Ez is igaz. Tavaly olvastam, hogy a magyar nők szerint a magyar férfiak 80% nem jóképű. Ezért mondom, hogy nem is lehet komolyan venni a sok beképzelt libát, olyan szinten el vannak tévedve. Mind azt hiszi, ha tonna smink van rajta és riszálja magát, már különleges lesz és szép, és neki különleges férfi jár.

2012. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező, de ezt úgy hívják, hogy nemi szelekció.


A csajokat nem az hajtja, hogy legyen valami fiú mellettük, hanem az, hogy a lehető legjobbat kapják meg, vagy legalább a legjobbak közül.


Szóval ha nem vagy a legjobbak között, akkor bizony rossz hírem van.

2012. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

,,Mind azt hiszi, ha tonna smink van rajta és riszálja magát, már különleges lesz és szép, és neki különleges férfi jár.""


Csak az a gond, hogy amíg ezek a lányok így viselkednek és csinosak is hozzá, addig a legtöbb pasi szeme meg fog akadni rajtuk és tudnak miből válogatni. Vagyis sajnos az ilyen lányokat erősíti az amit mondtál, mert van vevő (sokszor helyes pasik) a portékáikra, vagyis saját magukra.

2012. nov. 17. 13:52
 16/35 anonim ***** válasza:

"Azért látni szinte már lassan mindenhol molett, nem annyira vonzó arcú lányokat, magas és vékony srácokkal."

Én is ismerek ilyen párt, a srác imádja a nőt (nem pedig "ráfanyalodott", nemcsak belsőleg, külsőleg is. Boldogok, szerelmesek. Neked az ilyesmi miért fáj? Irigy kutya vagy! :)

2012. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Azért fáj, mert engem még a ronda, molett lányok is kikosaraznak, mert olyan rusnya vagyok. Az irigységről meg nem tehetek, mert azt a környezet hozza ki belőlem, ha ilyet látok. Ráadásul ha ezt egy lány még hangoztatni is, hogy csak a helyes pasi a jó pasi, az meg már szinte bicskanyitogatósdi dolog nálam.
2012. nov. 17. 13:58
 18/35 anonim ***** válasza:

A gond ott van, hogy a jó csajok, a bombázó nőcik azt kapnak meg olyan külsővel akit akarnak. AKIT AKARNAK. Tehát simán megtehetik hogy elküldik a pasik 99%-át a búsba, és a "selejt" helyett egy full lóvés illetővel vannak együtt, aki tömve van zsével, és fekete BMW is muzsikál alatta. Ilyenkor az se zavarja őket, ha a lóvés, sportkocsis pasas egy türhő tapló barom állat, megveri és nyilvánosan megalázza őket! Most őszintén, ha a csajok nagytöbbsége simán megkaphatja ezt az alfahím típust, miért érnék be kevesebbel.


But there'z more: mivel úgyis mindig a nő választ, az ocsmány nők is átvették ezt a szokást szinte azonnal, hogy lekoptatnak mindenkit, mert ha Beácskának lehetett lóvés, sportkocsis pasija, akkor neki is olyan kell (a nőknek elsősorban státusszimbólum a pasi, már amikor nem kétlábon járó pénztárca). Nekik JÁR az alfahím ugye.


13:18-nak meg csípőből ment a mínusz.

2012. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

"A csajokat nem az hajtja, hogy legyen valami fiú mellettük, hanem az, hogy a lehető legjobbat kapják meg, vagy legalább a legjobbak közül.


Szóval ha nem vagy a legjobbak között, akkor bizony rossz hírem van."


akkor ez esetben üljük meg magunkat, hogy megkönnyítsük a buta, elhízott, semmihez sem értő libák dolgát?

2012. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

és a "selejt" helyett


Hát ez k...jó! Ezért tanul és dolgozik az ember, hogy ennyit érjen a nők szemében?! :(

2012. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!