Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik, ha sikertelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik, ha sikertelenek a csinos lányoknál akkor képesek kissé lejjebb adni az igényeiket. De a lányok többsége erre miért nem képes akkor sem ha nincs sikerük az alfahímeknél?

Figyelt kérdés
Mert egyre inkább azt látni, hogy a pasik akik nem sikeresek a lányoknál erőt vesznek magukon és olyan lányoknál próbálkoznak, akik nem csinosak. Igen ám, de a nem csinos lányok többsége mellett is mindig van 2-3 fütyi aki szívesen megmártaná a nem túl szép lány nunijában a répáját. Sok pasi sokkal lejjebb veszi az igényeit, csak ilyenkor meg már az van, hogy a nem szép lányoknál lassan minden nem helyes pasi is bepróbálkozik és a nem szép lányok is simán tudnak válogatni. A nem csinos és arcra sem szép lányok pedig ezáltal megtehetik, hogy a rájuk fanyalodó ronda és átlagos pasik közül is simán tudnak válogatni és a legsportosabb pasinak adnak esélyt. Azért látni szinte már lassan mindenhol molett, nem annyira vonzó arcú lányokat, magas és vékony srácokkal. Mert a lányok nem adnák lejjebb az igényeiket akkor sem, ha piros hó szakad, mert megtehetik a sok sikertelen pasi révén, hogy válogatnak rogyásig. Aztán ha a molett lánynak sikerül egy átlagos arcú és sportos testű pasit megszerezni, akkor sokkal inkább bele tudnak így integrálódni a ,,csordába,, ahol a csinos lányok helyes pasikkal vannak. Tehát jobb esélyük van az elvegyülésre. Vagyis a végén megint csak a ronda pasi szívja meg a dolgot, hiába vitte le az igényeit a lányokkal kapcsolatban a béka feneke alá, ha a többi pasi is (aki a rondától egy kicsit is jobban néz ki)levitte azt. Ezt pedig ugye betetőzi az, hogy a lányok senki és semmi hatására nem viszik lejjebb az igényeiket, hiszen tudnak válogatni, mint anyám tyúkja a kendermagban. Vagy nagyon el vagyok tévedve a meglátásomat illetően?
2012. nov. 17. 13:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

üljük meg magunkat


öljük meg magunkat helyesen

2012. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

ez egy érdekes kérdés

nem tudom miért van hogy egy bizonyos szint alá képtelen vagyok menni... de ez nem ilyen egyszerű hogy csak a külső számít.

ha egy átlagos vagy csúnyácskább pasi akkora arc, olyan jókat lehet vele dumálni meg röhögni, akkor az engem elkezd vonzani. vagy legalábbis egy idő után jön egy olyan érzés hogy na igen, ezzel el tudnék képzelni valamit.

de ez csak akkor van ha nem azonnal nyomul és randira hív hanem haverként elkábít.

a helyeseknél jön be az a stratégia ha azonnal randira hívnak, viszont ott is kétesélyes a dolog mert ha unatkozok mellette, akkor bizony nem kell.

és a "jó" pasik általában csak ilyen számomra uncsi dolgokról beszélnek mint az autók, a legújabb technikai kütyük és olyan divatmárkák amikről életemben nem hallottam, meg ilyen gangnam-style-zenék amik szintén nem érdekelnek meg nekem ismeretlenek mert nem követem a divatot.

szóval általában az szokott lenni hogy megismerkedek egy új társasággal és ott a közös beszélgetéseknél pár hónap alatt megtetszik egy átlagos vagy csúnyácskább pasi személyisége és lassan a külseje is és így lesz valami.

de ez csak akkor van ha tényleg érdekes az illető és nem egy önsajnáltató, csajgyűlölő, nagyon szerencsétlen valaki.

2012. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
95%
Ezt komolyan nem bírom már olvasni:/// Hát ennyire nem becsülitek magatokat??? Nem látjátok,hogy ami történik veletek az azért van mert sugárzik rólatok,hogy nem becsülitek és értékelitek magatokat? SOHA nem fogok magamnál jobban értékelni senkit , eseleg ugyanúgy mint magamat és nem volt olyan barátnőm, akit az adott pillanatban nem tartottam a legszebbnek és nem szerettem. A ráfanyalodást pedig gusztustalannak tartom. Annál még a kezem is izgatóbb... Egy olyannal akivel megtehetik ne csodálkozzatok, ha úgy beszélnek ahogy még a kutyával sem. Velem miért nem beszélt soha egy lány se lekezelően? Pedig nem vagyok egy bunkó állat és én sem beszélke soha senkivel magas lóról..és mégis megkapom a mindenkinek kijáró tiszteletet..ááá lehetne erről írni..a probléma gyökere sokkal mélyebben van. 24F
2012. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Sajnos azt látom, hogy hiába tanulsz dolgozol. Hiába van 3 diplomád. Lehet okos vagy, meg minden, vagy nettó 200 ezres jófajta állásod. De ott vannak a feketén vállalkozó 8 osztályos barmok, aki havi 1 milliót pakolnak zsebre, helyes is. Minden lány az ölükbe akar ülni. Lehetsz akármilyen okos, ha nem vagy helyes és nincs a hajadban is pénz elrejtve, akkor felejtős vagy a lányok, vagyis a szép lányok (nem csak plázacicák) többségénél.
2012. nov. 17. 14:37
 25/35 anonim ***** válasza:
24-es válaszoló vagyok, Ez egyáltalán nem így van! Nem egy példát látok arra,hogy a srác nem gazdag, miimálbéres állása van, a szülőknél lakik és egy nagyon szép és belevaó lány a barátnője. Még csak nem is izmos és nem is jóképű túlságosan a pasi. Van ez a kategória is, hogy a pénzre megy, de ez nem általános szabály.
2012. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
25-ös. Szerintem meg igencsak jóképű az a pasi. Másképp nem volna sok esélye erre.
2012. nov. 17. 16:10
 27/35 anonim ***** válasza:
84%
Úgy látom,hogy már eldöntötted, hogy semmilyen tény nem győz meg arról,hogy esetleg a dolgok nem úgy vannak, ahogy gondolod. Hát jó.:) Ám nem jóképű még a körülötte lévő nők szerint sem. De engem ezentúl tuti nem fog érdekelni ilyen emberek rinyálása ezügyben, mert csak a kifogásaikat keresik a saját rossz döntéseik igazolására. 24F
2012. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Csak az a gond, hogy amíg ezek a lányok így viselkednek és csinosak is hozzá, addig a legtöbb pasi szeme meg fog akadni rajtuk és tudnak miből válogatni. Vagyis sajnos az ilyen lányokat erősíti az amit mondtál, mert van vevő (sokszor helyes pasik) a portékáikra, vagyis saját magukra."


Nem. Ezeket a csajokat az motiválja, hogy sok pasi feladja a teljes személyiségét és átmegy, akart nélküli papucsba, egy halvány figyelemért. Sőt a figyelem reményéért. Ha leszarnátok őket, akkor semmit sem tudnának csinálni.

2012. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"A gond ott van, hogy a jó csajok, a bombázó nőcik azt kapnak meg olyan külsővel akit akarnak. AKIT AKARNAK."


Persze, csakhogy egy nő szavatossága hamarabb lejár, mint egy férfié. És, aki csak a külsejét tudta felmutatni, az 30 felett már b.szhatja, mert a férfiak le fogják szarni és a 20-on éves kis ribik után fognak futni.

2012. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A 24 éves srác jól látja. Ha nem tisztelitek, sőt kifejezetten gyűlölitek magatokat, akkor mégis mire fel szeressen titeket más?

Mindegy mit írunk ide, úgyis jön az sok hülye rinyálós közhely, hogy a csajoknak, csak a kigyúrt, milliomos, magas, diszb.zik kellenek. Az a baj, hogy az ilyen hülye p.csák igényeinek akartok megfelelni. Ha fele annyit tennétek magatokért, mint amennyit itt siránkoztok, akkor már rég lenne csajotok. De csináljátok csak nyugodtan, ezzel csak magatokkal b.sztok ki.

2012. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!