Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik, ha sikertelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik, ha sikertelenek a csinos lányoknál akkor képesek kissé lejjebb adni az igényeiket. De a lányok többsége erre miért nem képes akkor sem ha nincs sikerük az alfahímeknél?

Figyelt kérdés
Mert egyre inkább azt látni, hogy a pasik akik nem sikeresek a lányoknál erőt vesznek magukon és olyan lányoknál próbálkoznak, akik nem csinosak. Igen ám, de a nem csinos lányok többsége mellett is mindig van 2-3 fütyi aki szívesen megmártaná a nem túl szép lány nunijában a répáját. Sok pasi sokkal lejjebb veszi az igényeit, csak ilyenkor meg már az van, hogy a nem szép lányoknál lassan minden nem helyes pasi is bepróbálkozik és a nem szép lányok is simán tudnak válogatni. A nem csinos és arcra sem szép lányok pedig ezáltal megtehetik, hogy a rájuk fanyalodó ronda és átlagos pasik közül is simán tudnak válogatni és a legsportosabb pasinak adnak esélyt. Azért látni szinte már lassan mindenhol molett, nem annyira vonzó arcú lányokat, magas és vékony srácokkal. Mert a lányok nem adnák lejjebb az igényeiket akkor sem, ha piros hó szakad, mert megtehetik a sok sikertelen pasi révén, hogy válogatnak rogyásig. Aztán ha a molett lánynak sikerül egy átlagos arcú és sportos testű pasit megszerezni, akkor sokkal inkább bele tudnak így integrálódni a ,,csordába,, ahol a csinos lányok helyes pasikkal vannak. Tehát jobb esélyük van az elvegyülésre. Vagyis a végén megint csak a ronda pasi szívja meg a dolgot, hiába vitte le az igényeit a lányokkal kapcsolatban a béka feneke alá, ha a többi pasi is (aki a rondától egy kicsit is jobban néz ki)levitte azt. Ezt pedig ugye betetőzi az, hogy a lányok senki és semmi hatására nem viszik lejjebb az igényeiket, hiszen tudnak válogatni, mint anyám tyúkja a kendermagban. Vagy nagyon el vagyok tévedve a meglátásomat illetően?
2012. nov. 17. 13:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kicsit off lesz, de erről jut eszembe, már csak azért sem értem ezeknek a felszínes libáknak a viselkedését, mert amit művelnek- seggriszálás, ribanckodás- azt max- 30 éves korukig lehet csinálni, utána vége.De már egy 25-26 éves nő sem annyira kapós, mint egy 22 éves. Nem tudom, utána mi lesz velük emberi belső és intelligencia híján. Plasztika? Még több smink?
2012. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

31.


Majd lesz aki úgyis eltartja őket, ne féltsd őket.

2012. nov. 17. 18:30
 33/35 anonim ***** válasza:

kérdező, ennyire azért nem eszik forrón a kását!

Nos, egy nagyon kicsi hányaduk elveteti magát egy vén majommal és örökli a pénzét. A nagyobbik részük meg szép lassan kiég és egy idő után már olyan fickóval is beéri, akit korábban két lábbal rúgott volna vissza, ha próbálkozni merészel. De általában még ennyi szerencséjük sincs, hanem kikötnek egy lepusztult bunkó mellett és sivár, örömszegény életük lesz. A legtöbbjük teljesen megkeseredik és olyan személyiséggé válik, akitől szabályosan menekülnek az emberek, mert elviselhetetlen.

Ez az ára annak, hogy fiatal korukban nem tanultak semmit, sem használható foglalkozást, sem műveltséget, sem szociális érzéket, emberismeretet, igaz barátokat nem szereztek. Annyira buták, hogy azt hiszik, mindörökké tart az aranykor.

2012. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van. Nem jön össze mindegyiknek egy 70 éves milliomos papa, aki majd rájuk hagyja a lóvét. Az lesz velük, amit már korábban én is írtam. 30 fele elkezd halványulni a szépségük és a férfiak a fiatalabbakra fognak felfigyelni. Ezek meg kétségbeesetten regelnek az összes társkeresőre és végül már beérik egy átlagos, rosszul kereső szerencsétlennel, mert a kiélt testükön kívül nem tudnak semmi egyebet felmutatni. Úgyhogy a helyedben én nem nagyon irigyelném őket és legfőképp egyáltalán nem akarnék az igényeiknek megfelelni.
2012. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő! Ámen!
2012. nov. 18. 09:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!