Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pénzről és külsőségekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénzről és külsőségekről szóló kérdéseknél tényleg nem a realitást írják le az ide kommentelő lányok, hanem azt, hogy nem kell a jó autó, nem kell a babarcú vagy sármos és magas pasi és elég ha csak romantikus, kedves, humoros?

Figyelt kérdés

Ezt írta ma ide egy srác. Igaz lehet? Inkább fiúk válaszoljanak ha lehetne.


"Ezek mindig igaz és valós tények, amiket nem ezen az oldalon kell boncolgatni, figyeld meg, akik jönnek majd válaszolni, garantáltan szemedbe hazudnak seperc alatt, hogy Őket nem a lóvé izgatja, hanem ezek a jelzők "Lehet pattanásos, vékony, szemüveges, kövér csak őszinte legyen és ne csaljon meg"

Itt az oldalon, nagyon rendes normális jól nevelt munkásszülők lányai fordulnak meg, és pont ők hangoztatják hogy beérik egy pénztáros fiúval is, a bmw-s gyerekek helyett :)"

20/F


2012. nov. 23. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
46%
hiába pontoztok itt.összevissza attól még az igazsàg nem fog megvàltozni.
2012. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy ha egy lány itthon nem kap gazdag jóképű pasit, akkor a legtöbb elsírja magát és keseregve kimegy külföldre, ahol majd csak akad a horogra egy gazdag arab orvos, egy svájci turizmusban utazó menedzser, egy angol cégvezető, német bankár, francia mérnök. Vagy bármi más, ami megüti a nemzetközi szintet. Lehet fújjolni, de nagyon sok lány ismerősöm így tett. Még csak nem is a legszebbek, de előbb vagy utóbb összejött nekik egy pasi a felső tízezerből. Nem véletlen, hogy ha rámegyek 10 egyetemet, főiskolát végzett lány adatlapjára (alibi szakot végeztek és tudják, hogy ilyen kommunikációkkal elhelyezkedni elég keserves), akkor 8 esetben azt látom, hogy orvos, jogász, mérnök vagy gyógyszerész a pasija. Meg lehet nézni, de olyat ritkán látni, hogy egyetemet végeztt lány közmunkás, szegény pasival kezdene. Van érzékük és kiszűrik őket.
2012. nov. 25. 11:51
 53/69 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ne haragudj, de egy egyetemet végzett nő mégis mit keresne egy közmunkással? Nem nézek le senkit, de vannak társadalmi szintek és körök. Egy egyetemet végzett ember nyilván a szintén egyetemet végzett emberekkel fog társalogni, szórakozni, nem pedig a közmunkásokkal. Nem értem, hogy ebben mi a rossz. Ugyanúgy az egyetemet végzett férfi is elvárja azt, hogy egyetemet végzett nője legyen. Én is elvárom, hogy egy bizonyos értelmi szinten legyen a barátom. És most ne gyere azzal, hogy bárki szerezhet diplomát, mert ez nem így van. Az előző barátom kereskedő volt, de mégis intelligens. Sajnos az intelligencia nem igazán jellemző a szakközépet fejezettekre. De kivétel mindig van, mint ahogy az előbbi példám is mutatja.
2012. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
85%
Sírjatok csak, nekem 8, attól még nem nektek lesz igazatok, csak bele láttok mindent és kitaláltok mindent. Az igazság az, ha utaznál a nagy világban, Volán busszal, MÁV-al, BKV-val, akkor kiszúrná a szemeteket, hogy a rondáknak és szegényeknek is van párja, de nem, egyszerűbb minden sz*rt kitalálni, hogy nektek miért nincs... szánalmas banda vagytok és meg is érdemlitek a sorsotokat, semmirekellő, sírós kisfiúk vagytok csak.
2012. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon akkor kb. maradna hány nő, ha mind elmenne gazdag f*sz után? 1000? Mégis millióan vannak, nem? Szóval akkor, minden nőnek gazdag pasija van? Elmebetegek...
2012. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
5%
#54 Én sokat utazom, és még soha nem láttam olyan pasit csajjal, aki csúnya, alacsony és csóró is egyszerre.
2012. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%
amugy ezek tényleg agybetegek.Nem normàlisak.
2012. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
88%

59 es

kurvära kussolj bzdmeg.Az agyamra mentek màr.Nem lehet semmit mondani nektek mert a rohadt beteges gondolkodàsotokkal olyan szinten kiidegeltek hogy az valami eszméletlen.

Forduljatok pszichològushoz

2012. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
90%
56, honnan tudod, hogy a lányoknak mi a csúnya? És azt honnan tudod, hogy csóró?
2012. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
A babaarcú fiúk meg nem szépek, szóval ez bukta.
2012. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!