Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pénzről és külsőségekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénzről és külsőségekről szóló kérdéseknél tényleg nem a realitást írják le az ide kommentelő lányok, hanem azt, hogy nem kell a jó autó, nem kell a babarcú vagy sármos és magas pasi és elég ha csak romantikus, kedves, humoros?

Figyelt kérdés

Ezt írta ma ide egy srác. Igaz lehet? Inkább fiúk válaszoljanak ha lehetne.


"Ezek mindig igaz és valós tények, amiket nem ezen az oldalon kell boncolgatni, figyeld meg, akik jönnek majd válaszolni, garantáltan szemedbe hazudnak seperc alatt, hogy Őket nem a lóvé izgatja, hanem ezek a jelzők "Lehet pattanásos, vékony, szemüveges, kövér csak őszinte legyen és ne csaljon meg"

Itt az oldalon, nagyon rendes normális jól nevelt munkásszülők lányai fordulnak meg, és pont ők hangoztatják hogy beérik egy pénztáros fiúval is, a bmw-s gyerekek helyett :)"

20/F


2012. nov. 23. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
86%

Aki BKV-zik az élből csóró, nem lehet gazdag, szóval ez bukta.

Én napi szinten 3-4 órát utazok, és sok féle párt láttam, te csak egy elmebeteg senki vagy, aki beképzeli a dolgokat magának.


Olyanok vagytok, mint az anorexiás csajok, az agyatokkal nagy gond van, rosszul látjátok a valóságot.


Én nemrég nyomtam le egy 1,5 órás tornát, és ti tettetek valamit a külsőtökért, vagy csak sírtok itt továbbra is? :DDDDDD

2012. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Az élből csórót javítanám arra, hogy max. átlagkeresete van.
2012. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
#59 Azokról beszélek, akik olyan csúnyák, h biztosan senkinek nem tetszenek. És igen, aki BKV-zik, az nem hiszem h nagyon gazdag lenne.
2012. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
Mégis van párjuk....
2012. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
87%

Erről beszélek évek óta nektek. Tehettek magatokért, de mindig csak a kifogás jön.

Pedig csak egy kis külső változás kell, jó hajjal lehet javítani az arcon, vagy valamilyen szőrzettel, ha nő. Egy fasza kis ruhával turiból akár, edzéssel, az sokat változtat az emberen. Ennyi az egész, nem hiszem el, hogy mindannyian a pókot kiharapjátok a sarokból és kancsalok vagytok, mint valami agyilag beteg ember, aki így születik...

Pláne, hogy anno az 59-estől még képet is kaptam, egy tök átlagos hapi, csak pár kis "extra" kéne és már semmi baja nem lenne...

2012. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
93%

13:09


hagyd ezeket :D

borzalmasan ostobàk.

erre most azt fogjàk mondani hogy azért nem sportolnak.mert rajtuk nem làtszik meg :D

annyira hihetetlenül hülyék vagytok öcsém hogy mutogatni kéne titeket.

Egy két atyai pofon kellett volna a hülye fejeteknek.

Remélem /tudom/ hogy nekem soha nem lesznek ilyen gyerekeim.

Most képzeljétek el ti barmok...

lenne egy gyereketek ès olyan lenne mint ti,egyik nap jön haza a sulibòl hogy "apu a lànyok bàntanak és csak a focis fiúkkal jàtszanak nem velem"

szoval ti mit mondanàtok neki??

Azt hogy összes nő pénzéhes kurvä??

Olyannak nevelnétek amilyenek ti vagytok...

szegény kölyök sajnálnàm

2012. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, olyan síkhülye vagy, hogy az már komolyan fáj. Nem ismerlek, de legszívesebben lány létemre szétvernélek.

Amit eddig leszűrtem rólad: hülye vagy, külsőleg se a toppon, diplomád sincs, szidod a világon az összes csajt.

Te nem érdemelsz meg rendes lányt és soha nem is lesz barátnőd. Eredj a szutykos prostikhoz, mert neked csak az maradt.

2012. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

#64 Én nem úgy vettem észre, h lenne párjuk.

#65 Az nem hiszem h én voltam, nagyon régen küldtem már itt képet vkinek, és messze az átlag alatt vagyok külsőre.

2012. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!Először is,légyszíves ha valaki veszi a fáradtságot,és ír neked egy regényt,hogy biztasson,próbáljon segíteni,akkor ne éreztesd már,hogy le se szarod,amit ír!Próbáld meghallgatni a tanácsokat.

Én 23 éves,egyetmista(műszaki szakon) lány vagyok.Egészséges önbizalmam van,aránylag magas vagyok,sportos,szőke,házias,érzelmes,hűséges.Csúnyának se mondanám magamat,nyertem már szépségversenyt is(bár nem Miss Hungary versenyre kell gondolni,csak egy kis térségit).Szóval nem akarom magamat fényezni,de a szívemre tett kézzel merem neked állítani,hogy nekem nem a pénz,a sárm,vagy akármi hasonló felszínes dolgok a fontosak.Az a lényeg,hogy legyen kiállása a férfinak,legyen önbizalma,ne egy ugatós öleb legyen,hanem szelíd oroszlán,biztonságérzetet tudjon nyújtani.Nem vagyok az a gyenge,mindentől megfutamodó nőcske,de úgy érzem hogy ha én tudok valamit nyújtani,én is elvárhatok valamit cserébe.A barátom sem gazdag,de szorgalmas,becsületes,romantikus,érzelmes és hűséges.Jah,és nem is olyan feltűnően jóképű,nekem mégis mindenkinél többet ér,és ezerszer vonzóbbnak találom annál a 345456554645 pasinál,akivel egyetemre együtt járok,és akik közül bőven tudnék válogatni.És amikor megismerkedtünk,kezdetben engem sem érdekelt,mert nem tetszett meg azonnal.Aztán mégis kitartó volt,és nem 1-2 próbálkozás után adta fel.Persze,lehet,hogy több 100szor próbálkoztál már nőknél együtt vége,de ha több 100 nőnél tetted ezt ennyi alkalommal,akkor az nem sokat r.Ne állj úgy a nőkhöz,mint vmi egységes állatfaj.Egy nőre koncentrálj egyszerre,és tegyél meg mindent érte.Akkor is tarts ki,amikor más már rég feladta volna.Az én barátomnak ennyi volt a titka.Találkoztunk,és elbűvölt a személyiségével,azzal,hogy amikor első randin menni akartam haza,nem hagyta,és tudomásomra hozta,hogy tetszem neki,akar engem,nem a 345456757354234556768745645.nő vagyok,akinél tesz vmi halovány próbálkozást.

2012. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!