Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a sok PUA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sok PUA csajozási videóban tök normálisan kinéző srácok szólítanak le utcán szép lányokat, most komolyan, miért nem egy 160cm magas, csúnya, nagy orrú, elálló fülő vagy egy 150 kilós, kancsal fiúval csinálnak ilyen videókat?

Figyelt kérdés

Most komolyan már csak nevetni tudok, mert én sajnos nem vagyok jó pasi és eddig hiába próbákoztam a PUA módszerekkel, mindig csak elutasítást kaptam a lányoktól vagy szánalomból adta meg egy-kettő az elérhetőségét, amin utána már nem votl olyan beszédes velem, mint személyesen.

Szóval szerintem ebből is látszik, hogy a PUA is csak annak megy, aki mondjuk átlagosan néz ki, 180cm magas, férfias és nem sovány, de nem is túlságosan kövér. Más különben, ha annyira menne ez a csajozási technika, akkor épp az lenne az igazi bizonyíték, ha mondjuk egy 150kilós, túlsúlyos vagy egy 160cm magas, 50 kilós kisfú fűzne be sikeresen az utcán leszólítva lányokat, erre én ilyet sehol sem látok, érdekes mód, vajon miért is?! Mert semmi sem ér az egész PUA csajozástan, egyszerűen arról van szó,hogy jóképű, tök átlagos férfiak fűznek be egy kis pszichológiára alapozva szép vagy átlagos lányokat.


2012. nov. 27. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert ha ronda pasikkal csinálnák, kiderülne, hogy a PUA szart sem ér.
2012. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy akikről a videó készül, ők nem küzdenek ugyanúgy önértékelési problémával, mint te vagy mint a legtöbb pasi, aki aki a sikertelenségét ezekben a külső okoban keresi? ha nézel külföldi videókat, akkor ott láthatsz kopasz, bicegő, köpcös csávókat iszonyatos magabiztossággal, akik ugyanolyan bombázóktól szedik be az elérhetőséget... ha jobban beleásod egyszer magad abba, hogy mi az a PUA, akkor látod, hogy nem csillivilli technikákról szól valójában, hanem egy életmódról, szemléletről, önfejlesztésről hol a pasik értéket adnak és várnak el... ha úgy mész oda egy csajhoz h látja rajtad a kiéhezettséget naná h szánalomból köszön, ha köszön. T'om miről beszélek haverokkal kicsit mélyebben beleástuk magunkat és elég csak pl a pua.hu néhány önfejlesztéses cikkét elolvasni (ha nem akarsz angol szakirodalmat bújni) h lásd nem csak rutinokat hanem alap komm.technikákat nonverbális komm-t tanít amit aztán faszán bevethetsz akár az egyetemen/melóhelyen amikor ki kell vágnod magad kínos szitukból
2012. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Még ha ronda is vagy, akkor is be tudsz csajozni. Ott a becsajozok.hu oldal, ez van videókon leadva.
2014. dec. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!