Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden sikertelenségem azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden sikertelenségem azért lenne, mert csúnya vagyok, ilyen egyszerű lenne?

Figyelt kérdés
Akárhány lánynál próbálkoztam be személyesen mind lekoptatott vagy, aki megadta az elérhetőségét, azon sem láttam a nagy örömöt, hogy de jó végre egy bátor srác, aki lemert szólítani. Úgy érzem ez azért van, mert csúnya vagyok és a lányok valami magas, izmos, jóképű, pénzes fiúra vágynak én meg nem jövök be senkinek sem. Biztos nem véletlen, hogy még sosem volt barátnőm sem, tuti a külsőm miatt van és már jó ideje emiatt is frusztrált vagyok, ha kimegyek az utcára, úgy érzem mindneki csúnyának lát és már teljesen elment akedvem is pár hónapja, hogy leszólítsak lányokat, főleg, mivel egy lány csúnyán megbántott, kigúnyolt, szóval egy lánynak már biztosan csúnya vagyok. De, ha egy szép lánynak nem jöttem be, akkor esélyes, hogy a többségnek sem kellek, így felesleges is próbálkozni, mert egyébként is szívtam azzzal, hogy jó fiúnak neveltek meg udvariasnak, lányokkal mindig kedvesnek, ezt én nem úgy látom, hogy a mai lányok díjaznák, ellenben a jóképű srácoknak bármit elnéznek, nekik nem is kell udvariasnak sem lenniük, sőt! Elég gyakran látok olya,t hogy a srác megcsalja, akár még meg is veri a barátnőjét, a lány mégis imádja és kitart mellette. Kezdem úgy érezni, hogy nekem is erre az útra kell lépnem be kell keményítenem, de mivel ronda vagyok valószínűleg még így sem lennék sikeres, nem úgy, mint az izmos, testes jóképű srácok.
2012. nov. 28. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen????? Akkor nezd meg azt a pasit akinek se keze se laba nincs megis gyonyoru felesege van;)

Ti meg csak sirtok es sajnaltatni akarjatok magatokat

2012. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

6 os válaszolót nagyon bírom :)) Mondom én, ha nem vagy elég jó, megmarnak, szétcicnálnak a nők, keresztbe lenyelnek! :D

Olvasd el az utolsó mondatát, hogy agyonverne mert ilyen nyomorult vagy láááti! :P

2012. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

# 6/12

Ilyenek vagytok ti lányok, agressszívek és csak bántani tudjátok a kedves fiúkat, ellenbe a helyes, magas pasiktól meg zavarba jöttök és tepertek értük magatoktól is.

Engem nem egy lány kigúnyolt, kinevetett csak, mert volt bátorságom őt megszólítani. Ezek után mégis hogyan és miből merítsek erőt, önbizalmat, ha az élet is azt igazolja, hogy ronda, értéktelen hús vagyok a lányok szemében pusztán a külsőm miatt. Egyre biztosabb vagyok abban, hogy ott lett elcseszve az életem, hogy kedves és udvarias voltam a lányokkal, bunkó taplónak kell lenni velük és akkor majd tisztelni fognak, ha vonzódni nem is tudnak egy csúnya sráchoz sosem.

2012. nov. 28. 20:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Így van kérdező, a nők már számtalanszor kiállították a szegénységi és IQ bizonyítványt magukról, hoyg hogyan is jár az ,aki odanyal nekik. De ha bunkón közeledsz hozzá, és nem egy talpnyaló negédes csicskaként, az meg szintén nem lesz jó, mert akkor nem csak körberöhögnek, mint az udvarlós kutyusokat, hanem még egy nagy nyakleves is kijár neked! érte. Ha bunkó vagy, akkor úgy fejbevernek, hogy szétmész. Vigyázz!
2012. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Jaj te...nehogy mar en legyek a hibaa mert nem birom elviselni hogy mindih ugyanezt a kerdest teszed fel es szidod a noket....

Ezt te valtottad ki belolem kedves ;)

2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
90%

ne legyél idegesítő és tapadós. ennyi :D legyél jófej és mindent próbálj meg,de ne úgy,h a csaj agyára menj.

Annus (16)

2012. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ilyenek vagytok ti lányok, agressszívek és csak bántani tudjátok a kedves fiúkat"


Látott itt valaki kedves fiút?

Hatosnak meg igaza van.

2012. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!