Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a felnőtt világban is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a felnőtt világban is így működik?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy plázában megtetszik egy felnőtt nő, aki egyedül eszik egy felnőtt férfinak, akkor hogy megy oda hozzá?

Mert állítólag a nőkkel előbb barátkozni kell, különben azt hiszik csak a szexre kellenek.

De nem értem, hogy egy felnőtt értelmes nő miért gondolna ilyet?

Miért baj az, ha úgy megyek oda, hogy "Szia! Megláttalak és aranyosnak tűntél, gondoltam beszélgethetnénk kicsit."?

Ebből miért gondolná azt, hogy csak szexet akarok?

Nyilván előbb meg szeretném ismerni, csak tudatom vele, hogy nem csak barátkozni meg jó pofizni jöttem ide.

Vagy hogy kell ezt?:)


2012. nov. 28. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
mert minden pasi szexet akar, az is, aki nem :D
2012. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy szarban vagy ember, ha megöregszel sem fogsz tudni kiigazodni a Nőkön...A válasz, konkrét fogalmam sincs! Ehhh...
2012. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de minden nő is!

:)

2012. nov. 28. 20:58
 4/7 Hole Hunter ***** válasza:
Felnőtt korban max annyit változik, hogy nem kell annyi kört futni az ágyig. Mindkét résztvevő tudja, mit akar. Ha egyeznek az elképzelések, lesz kapcsolat.
2012. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem... nem tudom.


Mindig azt mondják provokáljak ki beszélgetést, mert úgy kellene indítani.


Na ja, de hogy. "Megmondanád mennyi az idő"? Na ne. Ez átlátszó!


"De jó s*gged van" - Hát ezzel sem kellene indítani.



Nem tudom, hogyan lehet egy beszélgetést kiprovokálni, biztos vannak jó módszerek - a kérdéses, hogy mik azok. Ha tudnám val'szeg túl lennék az első kapcsolatomon. Kishíján 21 évesen.

2012. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nőket a szokatlan, humoros, vagy kedves szöveg veszi le a lábukról
2012. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tyler913 ***** válasza:

A nőkkel akkor kell barátkozni,ha valóban csak barátot akarsz. De ha barátnőt akarsz,akkor azt ki kell mutatni,már a legelején. Nem a pofátlan nyomulásra gondolok ("jó a segged!kő kóla?), hanem hogy nem úgy állsz hozzájuk,mintha egy fickóval beszélnél,hanem mint férfi a nővel.Elég nehéz ezt elmagyarázni,inkább tanulj a Mestertől:

https://www.youtube.com/watch?v=flppG3vU_Uo

2012. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!