Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem igazságtalanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalanság ami a helyes pasiknak és csajoknak jár manapság?

Figyelt kérdés
Például, hogy sok helyes fiú és lány olyan előnyben van a külseje miatt, hogy nekik mindig van párjuk szinte és bizony a párjuk mellett gyakran még szeretőt is tartanak, amíg más rendes fiúknak meg egyáltalán nem jut egy lány sem, csak, mert minden lánynak jó pasi kell.
2012. dec. 2. 21:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak teljesen igaza van! Ne skatulyázz!

Én mindig is olyan lányt kerestem, aki tiszta szívből rocker felfogású....sehol sem találtam, se rockerek közt, se máshol....amíg elém nem libbent egy egyáltalán nem-rockeresen öltözködő, teljesen átlagos lány, de teljesen olyan felfogással, amit évek óta keresek! Akkor értettem meg, hogy a külső csak egy dolog és nem szabad általánosítani, nem tudhatod kiben mi van!

2012. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

21:35, nem válogatásnak mondanám. Megvárom azt, akivel majd igazán vonzódunk egymáshoz és nem bírunk meglenni egymás nélkül.

Felesleges lenne elkezdeni bármit is olyan sráccal, aki nélkül simán meg tudok lenni...

2012. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Amúgy kedves kérdező: olyan ember nincs, aki akárkit megkaphatna! Valaki mindig lesz, aki épp őt nem tartja szépnek!

Az, hogy minden lány ugyanarra a fiúra bukik kb. tizenéves korig van, utána már nem nagyon....

2012. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj ezen én is agyaltam egy csomót. Biztosan van sok igazságtalanság az életben, így ebben is. De ahogy más már leírta előttem, nem láthatunk a kapcsolatok mögé kívülállóként. Van látszatkapcsolatból is bőven, olyan "se veled, se nélküled" kapcsolat.

Ha felcsapod az iwiw-et, vagy a FB-ot, megláthatod, hogy egy csomó olyan ember van, aki nem bombázó vagy Adonisz, mégis ott virít egy szép nővel vagy nő esetében egy helyes pasival.

Mondjuk kissé kellemetlen lehet az ilyet látni olyannak, aki egyedül van, vagy az utcán összetalálkozni velük, de ez van. Ne szomorkodj, innen csak feljebb van, majd csak sikerül nekünk is egyszer.

2012. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan: te csak azt látod, hogy egy szép lány van egy ronda fiúval, vagy egy ronda lány egy jóképű gyerekkel....de könyörgöm, ez csak a látszat! Honnan tudod, hogy ők milyenek? Lehet, hogy az a ronda srác lelkileg a legtökéletesebb társa annak a szép lánynak!


Ugye nem akarsz olyan világot, ahol szépek csak szépekkel járhatnának? Az igen lealázó lenne a kevésbé szépek számára, másrészt az Mengele üvegkalitkája lenne, nem élet.

2012. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted. De miért kattogsz ezen? Ugye nem hitted azt, hogy az élet igazságos? :D
2012. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Az élet igazságtalan. De a hozzáállásod sem jó; miért kell ennyit görcsölni ezen? 21 éves lány vagyok, egyáltalán nem tartom szépnek magam, a mostanival együtt 3 barátom volt életemben. De visszagondolva, nem bánom, mert ezek igaz szerelmek voltak, és közöttük nem nyafogtam azon, hogy úristen, nincsen barátom. Éltem az életem, ott voltak a barátaim, a dolgok, amiket szeretek, és amiket fontosnak tartok (pl. a művészetek). Mostani barátommal egy éve vagyunk együtt, és számára gyönyörű vagyok, még ha néha próbálom is meggyőzni az ellenkezőjéről, amilyen kis önbizalomhiányos vagyok :D De már egész megbarátkoztam a külsőmmel is azóta.

Valahogy elvárás lett, hogy ha nem volt legalább 20 csajod/pasid, akkor egy senki vagy. Az élet szerencsés esetben hosszú, fölösleges ilyesmin stresszelni ;)

2012. dec. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

1 lényeg van, akárki akármit mond. vonzalom. ezen ill. ennek hiányán áll v bukik a dolog. aki nem jóképű (nem vonzó) annak havaztak sajnos. a belső szart nem érdekel ha a külső nem jó. még mielőtt valaki érzéketlennek titulál, közlöm, h én nem vagyok jóképű, és emberszámba sem vesznek a nők, úgyhogy saját tapasztalatból mondom. és sok sorstársam van, akik - hogy hogynem - pontosan ugyanezt élik át. a külső megfog, a belső megtart, vallja a mondás, ami igaz, de ha már a külső nem fog meg a belső nem érdekel. ez a felfogás uralkodik.


felgyorsult az életben minden. 1 mp. alatt eldől, h bejössz-e a másiknak, ha nem, kalap-kabát. ennyi. ez a rideg-hideg-szomorú valóság.

2012. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem a vonzó külsőn áll vagy bukik a dolog. Sok fiú van, akinek nagyon tetszetős a külseje, mégsem vonzódom hozzá. Ahhoz azért több kell. Ezt a "többet" hívjuk kisugárzásnak. Mert egy szép külsőről max. megállapítom, hogy jól néz ki, de ez egy kapcsolathoz édes kevés.


Egyébként idéznék egy másik kérdéshez írt választ, amiben nagyon nagy az igazság:

" tiszta sor, hiszen a legszebben formált, legszimmetrikusabb arcot is elcsúfíthatja a keserűség és a legcsúnyábbat is megszépíti a kiegyensúlyozottság, boldogság."

Ami ugyanazt jelenti, mint a mindennapokban használt "a szépség belülről fakad" mondás.

2012. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
elöttem szólónak: sajnos az élet nem téged igazol. adsz esélyt a neked nem tetszőnek? persze! viheti a cókmókod. segíthet felrakni a tagyódat a vonatra... ennyi.
2012. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!