Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem igazságtalanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalanság ami a helyes pasiknak és csajoknak jár manapság?

Figyelt kérdés
Például, hogy sok helyes fiú és lány olyan előnyben van a külseje miatt, hogy nekik mindig van párjuk szinte és bizony a párjuk mellett gyakran még szeretőt is tartanak, amíg más rendes fiúknak meg egyáltalán nem jut egy lány sem, csak, mert minden lánynak jó pasi kell.
2012. dec. 2. 21:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Utánam szóló, te épp nem arról beszéltél, hogy valaki jól néz ki vagy nem. "A NEKED NEM TETSZŐ" - a nekem nem tetszőnek még szép, hogy nem adok esélyt. Lehet bármilyen magas/kigyúrt/pénzes/jóképű (meg a többi, amit itt sorolni szoktak a nyavajgók), eszembe sem jutna járni vele, ha nem tetszik. De ha tetszik is külsőre, közel sem biztos, hogy összejövök vele, mert -ahogy írtam is- a tetsző külső kevés egy kapcsolathoz. Te járnál olyannal, aki neked nem tetszik, akihez egy fikarcnyit sem vonzódsz?
2012. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

az tuti h emberszámba venném, nem úgy mint a nők a magam fajtát. mert lássátok be, ha nem jön be a csákó a nőnek, akkor az nem hogy nem férfi, hanem mégcsak nem is ember, hovatovább, nem is létezik számára akkor sem ha épp neki beszél...


többünk tapasztalata ez. kortól, helytől függetlenül.

2012. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Én emberszámba veszem őket. Azzal sosem volt gond.

Mondj pár konkrét példát légyszi arra, hogy milyen az a szitu, amikor nem vesznek emberszámba, mert ez azért egy elég durva kijelentés...

2012. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

szó szerint így történt: korábbi melóhelyemre jött 1 ÚJ csaj. (az "új" szó nagyon fontos majd kiderül)


először az tűnt fel, h nem köszön vissza soha. 1 régi kolléganőmmel dolgozott épp, mikor elmenve mellettük, köszöntem nekik. a régi (akivel jóban voltam) köszönt, az új csaj rám se nézett.


de a legdurvább az volt mikor feljött az én részlegemre és keresett 1 kollégát, s akkor pont csak én voltam ott h útba igazítsam, OLDALRA FORDÍTOTT FEJJEL BESZÉLT HOZZÁM (félrenézve)h csak a hallójáratát nézhettem...


ennyit erről. ez halál komolyan így történt.


hangsúlyozom, új csaj volt. 1 hete jött a story előtt. tehát kizárva az h szemét lettem volna vele, megbántottam v ilyen hülyeségek....


a csaj jó nő volt, 10/8 minumum. ennyi. én meg 10/4 talán férfiban. na jó, lehet 5 vagyok, de messze vagyok a jóképűtől, mint Makó Jeruzsálemtől...



a csaj viselkedését mivel magyarázod, ha nem azzal amivel én?

2012. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

ja és még mielőtt azzal jönnél h a csaj bunkó volt, az nem magyarázat arra, h akkor a jóképűekkel miért olyan "kedves" "odaadó" "mosolygós" "nyitott" etc.


csak 1 racionális magyarázat van, bármennyire is fáj az nekem: (v a nőknek ha lelepleződnek) h AKI NEM TETSZIK, AZ NEM IS EMBER, SŐT NEM IS LÉTEZIK.


a röhej az volt h kénytelen volt útbaigazítást kérni 1 nemlétező személytől...

2012. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Elég szép lány vagyok, szinte akármelyik pasit megkaphatnám 1 éjszakára.Viszont kapcsolat az más tészta... hiába a jó külső ha a belsőm valamiért nem tetszik neki :) Most ismerkedem egy nagyon jól kinéző pasival aki még rendesnek is tűnik és ugyanúgy parázom hogy szimpatikusnak talál e, ugyanúgy idegeskedek amiatt, hogy fog e még írni, mikor hív már el randizni, mint a kevésbé szép lányok.A szépség, szexisség csak a szexhez segít(ene) hozzá, a kapcsolatért ugyanugy meg kell dolgoznunk. Sőt, hogyha a külsőm ellenére mégsem akarna tőlem semmit akkor az baromi szarul esne, mivel tudnám, hogy a belsőmmel van a baj :/ Nekem sokkal inkább betenne az, hogy nem tart elég műveltnek, intelligensnek, humorosnak vagy jófejnek mint az, hogyha nem jön be neki az alakom...

21L

2012. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy jókora bunkó volt, bárhogyan is nézzük. A miértjét nem tudom megmagyarázni, mivel én nem viselkedtem így soha. Valószínűleg nagyon fent hordja az orrát és nem áll szóba olyannal, aki nem üti meg a mércéjét. Szerintem ez tipikus esete a felszínességnek. Na látod, ő pl. valóban nem nézi a belsőt, tökmindegy, hogy az milyen, ott csak a külső a lényeg. De nemcsak párkapcsolathoz, hanem még a kollegiális viszonyhoz is szükséges neki. Ez tényleg szégyen és jól látod, ez tényleg az az eset, hogy nem vett emberszámba. De emiatt nem magadban kellene keresned a hibát, ezzel csak a saját szegénységi bizonyítványát mutatta be.

Tudod ezzel az a gáz, hogy az ilyen lányok miatt alakul ki ez a vélemény a nőkről (felszínesek, mindenáron a külső számít), pedig ez szerintem eléggé szélsőséges viselkedés volt, amit tanusított. Teljes mértékben megértem, hogy rosszul esett és át tudom érezni a helyzetet, mivel velem is viselkedett már így nő (teszem hozzá én nő vagyok). Bár hozzá én mentem oda, mert kellett valami, de a viselkedés dettó ez volt. Én ilyennek láttam ezt a nőt: el van szállva magától (pedig nem volt egy szépségkirálynő), van egy jóindulatú, naiv pasija, akinek napi 30000x elmondja, hogy szereti, ő pedig biztosítja neki a tuti anyagi hátteret, a csaj dolga bejönni a gyárba, hogy ne unatkozzon otthon annyira, 8 órán keresztül dumálni, pasziánszozni, körmöt lakkozni. Emellett szeretője is van, a férje, nem nagy wasistdas (ránézésre látszik, hogy kevés neki). Na ez a nő csak hozzá hasonló lányokkal volt hajlandó barátkozni és szintén olyan kollégákkal beszélt, akik jól néztek ki.

Tehát azt mondom, ne vedd a szívedre ezt a viselkedést, mert az nem kifejezetten a te személyed ellen irányul, hanem mindenki felé (férfi-nő egyaránt), aki nem hozza a szintet, amit ő elvár.

A kollégák azok kollégák, mindegy hogy néznek ki (csak büdösek ne legyenek). Ők is ugyan úgy szívnak a munkahelyen, akár én, úgyhogy ne nehezítsük még jobban egymás mindennapjait... Persze az áskálódások még így is elkerülhetetlenek, dehát ez van.

Az ilyenek, mint akiről írtál, inkább csak hobbiból játnak be egy kis zsebpénzért. Ők egy másabb világban élnek és azt hiszik, hogy aki nincs a szintjükön, az az alattvalójuk -vagy ahogy fogalmaztál: nem is ember.

2012. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ja és külön köszönet azért, hogy ezt így leírtad :)
2012. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
köszönöm a hosszú, megnyugtató és építő jellegű választ!
2012. dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosítanék az egyik mondatomon:

"Na ez a nő csak hozzá hasonló lányokkal volt hajlandó barátkozni és szintén olyan kollégákkal beszélt, akik jól néztek ki."


A jó kinézet csak a pasikra vonatkozik és itt is csak azokra, akik nekik rokonszenvesek. Én nőként jól nézek ki, de mint mondtam, nem vagyok az ő fajtájuk, hogy zsebpénzért járnék dolgozni és amúgy frankó az anyagi helyzetem, nem hordok drága ruhákat, tehát velem sem beszéltek. Kivéve ha valami személyes dolgot meg akartak tudni egy másik kollégáról és azt hitték, hogy én tudom.


És még valami: egy másik ilyen csaj összejött az egyik kollégával (aki szerintem nem nézett ki jól) és elmondása szerint nagyon szerelmes volt belé. Aztán a pénzes barátja fülébe jutott a dolog, így választania kellett. Na akkor azt mondta, hogy bár szerelmes a fiúba, mégis szakít vele, mert nem elég vastag a pénztárcája (az a srác a gyári fizuból élt leginkább). Sírt-rítt a csaj napokig, mert ő annyira szerelmes volt és eljátszotta a hattyú halálát 1 hétig, hogy mindenki őt sajnálja... Gusztustalan...

Sorolhatnám még, hogy miket csináltak ezek, de a többség tényleg a megélhetésért jár be. Beszélj azokkal :)

2012. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!