Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok manapság értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok manapság értelmes zárkózottabb lányokat? Létezik olyan akire én vágyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós meg kocsmázós srác, nem érzem jól magam nagy társaságokban és nem szeretek a középpontban lenni. Nem vagyok félénk, meg állandóan otthonülős, csak nem pörgős, hanem nyugis ember vagyok.


Ilyesmi lányokkal szeretnék ismerkedni, azt mondták, inkább neten próbálkozzak, de neten meg nincsenek nekem való lányok, a többség buta és prostis, vagy túl nagy a korkülönbség, távolság, vagy túl naiv és komolytalan nekem.

És mondták már azt is, hogy könyvtárban, de ott sem találtam, meg ott eleve nem is szabad beszélgetni, amúgy is sok a bunkó. Én sem szeretem, mikor beül 2 ember, és olvasni akarok, ők meg trécselnek, meg telefonálnak.


Szerintetek egyáltalán létezik olyan, hogy egy lány nem a külsőre hajt, nem a külsejével villog? Vagy ezt felejtsem el, úgyis mindegyik először a külsőmről dönti el, mit akar tőlem? Nem arra gondolok, hogy majd a torzszülött, ápolatlan elhízott fiúkat is bombanők nyaldossák, csak hogy miért ennyire fontos a szex meg a külső?


Vagy akkor én fiús jellemű lányokra vágyok, és felejtsem el mert az ritka? Vagy nekem valami dark rocker lenne való?

Évek óta keresem a nekem való lányt, de már kezdem megunni a fölösleges keresgélést.



2012. dec. 9. 17:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát eléggé válogatós vagy, kedves kérdező :) na és milyen lányt keresel, azon kivül h zárkózottabb, meg nem prostis?
2012. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hasonló a hasonlót vonzza, és aki tényleg átlag, az könnyen talál magának partnert, mert az átlagból megfelel neki a választék.

Most beugrott, hogy a rádium több százszor annyit ér, mint az arany, mert rengeteget kell ásni, bányászni, finomítani, hogy kinyerjék a kőzetből.

És talán ezzel is több munka kell, hogy megfelelő embert találjunk..

2012. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De szerintem hagyd te is a magyar csajokat, mert nem igazi nők, leginkább csak az egójuk és a műmellük dominál. Próbálkozz kedvesebb, rendesebb csajokkal más, lehetőleg fejletlenebb országokból.
2012. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"na és milyen lányt keresel, azon kivül h zárkózottabb, meg nem prostis?"


Ezen felül sok mindent nincs értelme leírni, mert nem akarok túl sok elvárást támasztani. Lehessen vele beszélgetni értelmes dolgokról, legyen valami hobbija, érdeklődése(ne legyen unalmas), meg talán hogy vevő legyen a sportra (ne legyen igénytelen). Tudom ez még nehezebb így.

2012. dec. 9. 19:22
 15/20 A kérdező kommentje:

"Próbálkozz kedvesebb, rendesebb csajokkal más, lehetőleg fejletlenebb országokból."


Erre már gondoltam, de itt is a pénzzel van baj. Nekem nincs arra pénzem, hogy külföldre utazzak, értem meg szerintem egy lány se fogja megtenni.

2012. dec. 9. 19:24
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg nehéz dolgod lesz, kérdező. :)


Biztosan létezik olyan lány, aki zárkózottabb, értelmes, nyugis, nem a külsejével villog, de én úgy tapasztalom, hogy rájuk gyorsan lecsapnak az értelmes, nyugisabb srácok, szóval ők általában párkapcsolatban vannak.

Akik pedig huzamosabb ideig egyedül vannak, annak ellenére, hogy az általad felsorolt tulajdonságokkal rendelkeznek, azokkal általában más probléma van. Gondolok itt például arra, hogy nincs egészséges önképük, önbizalomgondokkal küzdenek, így nem vonzóak az értelmes srácoknak. Nem nagyon járnak el sehová, távolságtartóak és nem öltözködnek csinosan, szóval nincs rá sok esély, hogy bárki felfigyeljen rájuk.

Én így látom magamon és a környezetemben lévő ilyen lányokon, de persze ez csak egy meglátás.

2012. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az első kommentben visszakérdeztél, én pedig a privátba leírtam, hogy hová járnak az ilyen lányok. Ennél többet sajnos nem tudunk segíteni.
2012. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Biztosan létezik olyan lány, aki zárkózottabb, értelmes, nyugis, nem a külsejével villog, de én úgy tapasztalom, hogy rájuk gyorsan lecsapnak az értelmes, nyugisabb srácok, szóval ők általában párkapcsolatban vannak. "


Igen, én is így látom, még az unalmas, buta elhízott lányokra is hajtanak egyesek, egy értelmes lányt biztos hamarabb lecsapnak. Találkoztam már hasonlóval párkapcsolatban.

Akkor valószínűleg nekem csak olyan lányok jutnak majd, akiknek valami nagy hibájuk van.


"Nem nagyon járnak el sehová, távolságtartóak és nem öltözködnek csinosan, szóval nincs rá sok esély, hogy bárki felfigyeljen rájuk. "


Nekem nem baj ha nem csinos, sőt örülök is neki.


"Az első kommentben visszakérdeztél, én pedig a privátba leírtam, hogy hová járnak az ilyen lányok. Ennél többet sajnos nem tudunk segíteni."


Hát ha te voltál az aki úgy kezdte hogy bunkó vagyok, nem olvastam el.

2012. dec. 9. 20:46
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Igazából ha nem jársz kocsmázni meg bulizni,szerintem nem nagy probléma,mert nem is javasolnám,h ott taláj barátnőt.. Én 18 éves lány vagyok,ha odajönnek hozzám szórakozóhelyen,nem nagyon érdekelnek,mert nem bízom meg bennük,a nagy többség ott csak az egyéjszakás kalandra hajt,amibe én személy szerint nem megyek bele,aki meg igen,az nem pont jó barátnő ideál szerintem.:D a normálisak,mint pl.én ,azok is sajnos azt feltételeznék rólad,h csak arra hajtasz. Esetleg próbálj meg új barátságokat kiépíteni,hátha van a társaságban egy olyan lány,aki neked megfelel.. nem tudom ,tényleg.. én meg normális fiút nem találok,pedig nem vagyok sem drogos,sem hisztis,sem ronda,se lenéző,sem előítéletes és még sorolhatnám.. szóval értelmes választ konkrétan én sem tudtam neked adni,csak azt szerettem volna,h tudd,nem csak te vagy ilyen helyzetben,hanem más is,a másik nemből is. Minden esetre sok sikert,majd csak jön valaki,ne add fel!! :)
2013. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
miért nem lehet megérteni nektek,hogy vannak szép és okos,értelmes lányok is a világon,nem csak ronda de okos,vagy segg hülye de gyönyörűek...igenis léteznek.itt vagyok én :D na jó nem,nem vagyok egoista..
2013. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!