Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SEGÍTSÉG! Van egy csaj nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Van egy csaj nagyon tetszik?! Lent sztori

Figyelt kérdés
szal van egy csaj nagyon tetszik viszont nem tudom milyen témákat beszéljek vele eléggé tapasztalatlan vagyok LÉCI SEGÍTSETEK NAGYON FONTOS LÉCCI LÉCCI
2009. aug. 20. 23:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

még csak msn-en beszélgetünk én 16F a csaj 14

Értettem a viccet amit az első írt de a csajt nem régóta ismerem azért írtam hogy egyenlőre durva lenne :D

2009. aug. 21. 15:52
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova, például moziba vagy csak simán sétálni :) Sokkal könnyebben fogtok tudni úgy témát találni, mint msn-en :) amúgy megkérdezhetem, hogy hol ismerted meg?
2009. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
myvip randi-n:D:D és kb 2napja ismerem! Mindenki azt mondja hogy ne hívjam el még ilyen hamar várjak vele legalább 2hetet meg stb... Szerintetek?
2009. aug. 21. 16:15
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Huhh hát akkor szerintem se hívd még el, de szerintem nem is muszáj 2 hetet várnod. Akkor hívd el valahova, ha már te jónak érzed, hogy tudsz róla eleget ahhoz, hogy talizzatok :) Én is vagy 5 napja ismerek egy fiút, akivel még csak msn-en beszélgettünk és legszívesebben már taliznák vele, ha elhívna, mert nekem nincs merszem elhívni őt. xD Szóval ezzel csak annyit szeretnék mondani, ha már te úgy érzed, hogy szívesen taliznál vele ennyi idő után is, akkor szerintem hajrá. :) Sok sikert és majd írd le hogy mit döntöttél :)
2009. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
hát sztem várok még de köszi hogy írtál
2009. aug. 21. 16:27
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy izgulsz, hidd el ismerem az érzést, lehet kicsit kétségbe is vagy esve, de hidd el, nem fog több/jobb válasz érkezni, ha a kérdésedbe ilyet írsz: "LÉCI SEGÍTSETEK NAGYON FONTOS LÉCCI LÉCCI". Nálam ez inkább kiverte a biztosítékot.


Nincs arra szabály, hogy "na akkor 1 hét msn után el lehet hívni valahova". Ha az utcán próbálkozol, meglehet, hogy gyakorlatilag egy vadidegent hívsz el valahova. Miért? Hogy megismerd. Msn-n is ez történik, csak az ember általában sokkal bátrabb ott, és valóságban nem úgy viselkedik, mint egy virtuális kapcsolatba (óje). Tehát saját érzésed alapján dönts abban, mikor hívod el, de szerintem nem probléma ha egy-két napon belül megejted ezt.


Sok sikert!


Sárky

2009. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is találkozzatok! Menjetek el fagyizni,és majd majd a többi randi jön magától... -írd meg a véleményed és ha nem értesz egyet velem írok majd másik tanácsot
2009. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszi Sárky nagyon hasznos választ adtál nekem
2009. aug. 22. 21:55
 19/24 A kérdező kommentje:
21:53 neked is köszi a választ !
2009. aug. 22. 21:56
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Légy nyugott. Az jó ötlet hívd el egy fagyira közben sétáljatok és próbáld meg kiismerni amikor már jól össze melgedtetek akkor lehet egy kicsit dicsérni pl haját a szemét stb... Amúgy témákban az alap kérdéseket hozd fel suli, mit csinált ma,hobbyja,zene,stílusa, stb. Nagyon fontos ne érts vele mindenben egyet tartsd magad önmagadhoz de ne fejezd ki magad durván. És akkor minden menni fog.

Szurkolok


Üdv: 14/F -Erhard-

2009. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!