Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiúra azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúra azt mondjátok, hogy aranyos vagy cuki az mit jelent pontosan? Nektek milyen fiúk számítanak aranyosnak, cukinak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 16:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Lányok akkor mit használtok? milyyen jelzőket?

Én igenis azt mondom hogy aranyos vagy cuki ha tetszik valaki!

2012. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22/l
2012. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. Külsőre nem szoktam mondani, hogy aranyos, viszont ha tetszik az illető, és valami kedves, aranyos dolgot mond/tesz, akkor mondom neki, hogy aranyosa vagy. Aki nem tetszik annak nem mondom
2012. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, számít-e, de leírom;

Ha valamelyik fiúnak ÉN azt mondom, hogy "aranyos", akkor az azt jelenti: "Úgy beöltöztetném lánynak~"

Gondolom, nem vagyok egyedül.... :D

2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, hogy cuki a fiú, akkor ôt nem tartom b*zinak.
2012. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondom a fiúra, hogy cuki, ha arin néz ki, vagy ha oda-vissza vagyok érte.
2012. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Olyan cuki vagy magasabb hangon egy csajtól, az bizony azt jelenti,hogy szerelmes beléd ! :) Hanglejtés a lényeg és milyen szituációban mondja a csaj.
2021. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Aranyos és cuki ! Most elmondom az igazságot: Ez bizony attól függ kedves kérdező, hogy élőben vagy messengeren mondja-e a csaj, illetve függ attól hogy a nő magasabb, édesebb, kedvesebb hangon, kissé lassabban mondja-e, vagy a monoton hangszínében.

1.Élőben: Itt könnyebb leszűrni:

Nézzük hát:

-Aranyos vagy cuki vagy monoton, általános hanglejtéssel: Kedves gesztus semmi több. Itt csak cselekedetet dicsér a nő. Nem jössz be neki férfiként.

-Aranyos vagy, cuki vagy (ennek kicsit egyértelműbb verziója az olyan szócska is van benne: pl: olyan aranyos vagy, olyan cuki vagy.) magasabb, édesebb, kedvesebb hangon kissé lassabban mondva neked:

Jó hírem van ebben az esetben, bejössz a csajnak és férfiként tekint rád, sőt nagy az esély, hogy szerelmes is beléd. :)


2. Messengeren:

Itt nem tudunk hanglejtés és hangszín alapján következtetni.

-Ha a profilképedre, vagy bármilyen képedre mondja: Valószínűleg tetszel a csajnak a kép alapján, de erről a tetszésről egyértelműen élőben, a randin győzödhetsz meg.

- Ha valamilyen cselekedetedet dicséri meg messengeren: Valószínűleg csak kedvességedet akarja viszonozni. Ez viszont nem jelenti azt, hogy bejössz a csajnak.


Ezek a variációk vannak. Messengerről nehéz eldönteni, hogy bejössz-e vagy csak kedves veled.

2021. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!