Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedés (faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés (facebook) hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Vázoljatok fel egy helyzetet, momentán az enyémet.14 éves srác vagy, minden könnyen összejön szerintem nem nézek ki rosszul, nem is vagyok olyan hülye sok csajom volt de kisvárosban élek és kifogytak a kiemelem a: városomban lakó velem nagyjából egykorú lányok. Próbáltam már interneten egy közösségi oldalon a facebookon valahogy nem megy. Ha rá-is írok gyorsan lemegy vagy vissza se ír nyálas szövegeket nem akarok mit csináljak? Életvezetési tanácsadók kíméljenek.
2012. dec. 12. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
14 évesen már sok csajod volt? Hát ez már önmagában elég érdekes. Milyen szintű kapcsolatot tudtál kialakítani ennyi idő alatt, ilyen fiatalon,"sok" csajjal?
2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ha lány vagy ajánlom ezt a fiút:

http://www.youtube.com/watch?v=ib23Q4LGMac

2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és normális kapcsolatot lehet létesíteni fiatalon is persze nem a sexualitásra gondolok a félreértések elkerülése végett.
2012. dec. 12. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Merre élsz?:)
2012. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
normális kapcsolatba beletartozik a szex is.
2012. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már kezdem magam szarul érezni, hogy ez senkinek nem megy, csak nekem... :D
2012. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ismerkedés élőben megy de ott facen írogatni az nem az én műfajom ha megy neked akkor pls segíts hogy írjak rá olyan csajra akit nem ismerek úgy hogy vissza is írjon és lehessen belőle vmi.
2012. dec. 12. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valamit akarsz: írsz nekem...
2012. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!